У Харкові переслідують організаторів Маршу за відставку Порошенка та активістів РУХУ НОВИХ СИЛ

У Харкові здійснюється тиск на активістів РУХУ НОВИХ СИЛ, які брали участь в організації Маршу за відставку Порошенка 18 березня 2018 року. Зокрема  відкрито кримінальне провадження по факту перешкоджання працівникам правоохоронних органів під час виконання ними службових обов'язків. Підставою для відкриття кримінального впровадження стала провокація, яку влаштували представники поліції та люди в балаклавах,без розпізнавальних відзнак, біля офісу РУХУ НОВИХ СИЛ в Харкові. 27 відбувся допити у справі.

Про це повідомив активіст РУХУ НОВИХ СИЛ Харківщини Ігор Король.

За його словами, 18 березня, на протязі 5 хвилин, після того як активісти завантажили генератор в автомобіль , аби відвезти його на місце проведення Маршу за відставку, до офісу під'їхали наряди поліції і оголосили про мінування авто. Ігор Король витяг генератор з машини і повернувся, щоб віднести його до офісу. У цей час його почали хапати люди у балаклавах і без жодних відзнак належності. Зрештою, активістам вдалося власноруч віднести генератор на місце проведення акції. Коли автомобіль оглянули спеціалісти вибухотехніки, то виявилося, що жодної вибухівки там не було.

«Поліцейським нібито повідомили по телефону, що з офісу РНС виносять вибухівку у пакетах, коробках. Проте жодних пакетів, коробок в авто не було виявлено. І я думаю, що різниця між генератором і вибуховим пристроєм теж помітна неозброєним оком, особливо працівникам поліції, у яких є спеціальна підготовка.Тому немає сумнівів у тому, що єдиною метою подій під нашим офісом була спроба зірвати Марш за відставку Порошенка, не дати можливості підключити звукопідсилювальну апарату до переносного джерела струму, тобто переносного генератора"  - переконаний Король.

Активіст зазначив, що його і ще декількох активістів вже викликали на допит у якості свідка. Є всі підстави говорити про те, що хід цієї сфабрикованої справи контролює СБУ. Оскільки працівники СБУ України в Харківській області на сьогоднішній день працюють в Національній поліції Київського району міста в якості посильних, розносять про виклики на допит до слідчого організаторам Маршу та активістам РУХУ НОВИХ СИЛ.