У Харкові активісти РНС влаштували флеш-моб «Хороший парень»


У Харкові біля ОДА відбувся флеш-моб «Хороший парень». Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ зібралися біля ОДА з зображеннями Луценка, депутатів від Радикальної партії, інших поплічників чинного президента, на кожному з плакатів було написано «Я хороший парень». Про це повідомив координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Харківщини Іраклій Імнадзе. Він зазначив, що таки чином активісти хотіли привернути увагу к тому, що факт отримання президентом хабара від Миколи Злочевського - це лише один з випадків тотальної корупції в країні, з якою пов'язано багато «хороших парнєй» у владі.«У будь-якій цивілізованій країні оприлюднення «плівок Оніщенка» - це привід для імпічмента, або добровільної відмови президента від владних повноважень, бодай на час розслідування. Але у нашій країні не може бути мови, ані про розслідування, ані про відставку. За останній час ми багато разів були свідками того, як «хорошіє парні» брали або давали хабарі, а потім знову повертались до владних крісел. І от тепер - справа дійшла до президента. Але і він нібито почуває себе у повній безпеці», - обурився Імнадзе.За словами Іраклія Імнадзе, мешканці міста цілком позитивно реагували на флеш-моб. До активістів підходили перехожі, а автівки вітали акцію гучними сигналами.

Нагадаємо, що 25 квітня відбувається  всеукраїнська акція «Коляхорошийпарень» головна вимога якої - відставка і притягнення до відповідальності Петра Порошенка за участь у корупційних оборудках. Після оприлюднення «плівок Оніщенка» стало відомо, що Міністр Януковича  Злочевський дав  Порошенку 10 млн долларів  хабаря  і 50% прибутку в газовому бізнесі в обмін на спокій від правоохоронців. Злочевського знято з розшуку, а кум Порошенка Луценко закрив усі кримінальні справи проти нього.

Вже 24 квітня у Запоріжжі понад 500 громадян  вимагало відставки Петра Порошенка та голови ОДА Костянтина Бриля, якого так само звинувачують у корупційній діяльності.

Наступного дня у Чернігові активісти РУХУ НОВИХ СИЛ запропонували Порошенку віддати свій хабар на лікування онкохворих, якім не видаються безкоштовні ліки.

Також акцію «Коляхорошийпарень» підтримали мешканці міста Краматорськ, що на Донеччині.

На Хмельниччині під час акції громадяни  влаштували флеш-моб і зібрали символічного хабара для президента, аби той пішов у відставку.

У Черкасах активісти РУХУ НОВИХ СИЛ збирали підписи під зверненнями до генерального прокурора України та генерального прокурора