У Харкові активісти РНС відвідують у шпиталі поранених у зоні АТО бійців

Активістки РУХУ НОВИХ СИЛ Харкова відвідали поранених  воїнів АТО, які перебувають на лікуванні у військовому шпиталі міста. Чи не кожного дня жінки готують домашню їжу та пригощають хлопців, які опинилися далеко від своїх сімей та родинного піклування.

Як розповіла активіст партії Ірина Зеленська. відвідини наших бійців дають жінкам величезний емоційний заряд.


«Коли бачиш наші хлопці стають на ноги після важких операцій, як поступово одужують у тебе на очах - це велика гордість та радість для всіх нас. Саме ці, молоді, але такі мужні люди, захищають нас на Східних рубежах і ладні віддати життя за нашу Україну. Тому ми не можемо стояти осторонь, коли настає наш час допомогти їм», - зазначила Ірина.


Вона додала, що до Харкова привозять поранених бійців, які родом з Львівщини, Черкащини, інших міст і не до кожного з них може хтось приїхати. Саме тому і виникла ідея потурбуватися про наших захисників.


«Зараз я смажу оладки і сьогодні теж піду до шпиталю. Ми ходимо з дівчатами по черзі, але так, щоб відвідати наших хлопців бодай декілька разів на тиждень. Це дійсно кращі сини нашої країни. Сильні, світлі, патріотичні люди, які готові повернутися на передову навіть після лікарні і всіх випробувань, що випали на їх долю», - підсумувала Ірина Зеленська.