У ГПУ збрехали, що не знали про реадмісію Михайла Саакашвілі (ДОКУМЕНТ)

Заява Генпрокуратури про те, що вони не знали про підготовку реадмісії лідера "РУХУ НОВИХ СИЛ" Михайла Саакашвілі в Польщу – це брехня, адже у день його видворення про це їм повідомила Державна міграційна служба. 

Про це заявив адвокат Михайла Саакашвілі Руслан Чорнолуцький, інформує прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі».

Він нагадав, що 13 лютого речник Генеральної прокуратури України Лариса Сарган повідомила про те, що ГПУ нічого не знала про видворення Михайла Саакашвілі до Республіки Польща. Руслан Чорнолуцький надав документ, який засвідчує протилежне.

«Це не знаходить свого підтвердження, оскільки згідно з Постановою ГПУ від 22.02.2018 року зазначається, що вони (ГЕНПРОКУРАТУРА ) були повідомлені про видворення Саакашвілі ще 12.02.2018 року – тобто в день видворення Михайла у Польщу», - повідомив адвокат.

«Спростуванням «необізнаності ГПУ» є також заява Генерального прокурора України Юрія Луценка від 8 лютого, де він підкреслив декілька варіантів розв’язання ситуації щодо Саакашвілі, а саме – екстрадицію, добровільний виїзд до Нідерландів (країна в якій проживає сім’я Михайла) і найголовніше - Реадмісія до Польщі», - пояснив адвокат

Захист Саакашвілі звертає увагу, що порядок реадмісії осіб - вкрай специфічна процедура, розуміння якої потребує ідеального знання, як міжнародного, так і вітчизняного законодавства.

«Тож звідки Генпрокурор міг знати про таку ретельну процедуру не маючи відповідної освіти лишається таємницею», - зауважив Чорнолуцький.