У Дніпрі влаштували провокацію, аби не допустити приїзду активістів на Марш

У Дніпрі влаштували провокацію, аби не допустити приїзду активістів на Марш

Понад 120 активістів РУХУ НОВИХ СИЛ Дніпропетровщини приїхали 4 лютого у столицю на Марш за Майбутнє попри численні провокації  та спроби влади  позбавити людей права на мирний протест. Ця поїздка стала можливою лише завдяки наполегливості людей та дружній допомозі РНС Запоріжжя .

Про це розповів в.о. координатора РНС в області Федір Свистун.

Як розповів активіст, тиск на місцевих перевізників розпочався заздалегідь, тому за декілька днів до події, вони відмовилися співпрацювати з РУХОМ НОВИХ СИЛ. Проте відшукався посередник, який запропонував свою допомогу. Один автобус мав вирушати з Дніпра, а інший - з міста Павлоград.  Однак, за півгодини до призначеного часу відправлення з Павлограду виявилось, що нібито відсутній зв'язок з власником автобусів.

«Ми не виключаємо, що це була заздалегідь спланована провокація, аби у останній момент зірвати  нашу поїздку до Києва. Адже перед тим я уточнював, щодо транспорту і мені повідомляли, що все нібито в порядку. А потім у сталося те, що сталося», - сказав Федір Свистун.

Звичайно, що знайти автобус у Дніпрі було вже неможливо. Тому активісти Дніпра вирішили звернутися до РНС Запоріжжя.

«Координатор області Вадим Вишинський допомоміг нам знайти перевізника, який приїхав до нас із Запоріжжя. А другий автобус був розрахований на дві області від самого початку, тому проблем з цим було менше. Ми щиро вдячні нашим побратимам за співпрацю»,  - наголосив Федір  Свистун.

Нагадаємо, лідер РУХУ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі оголосив про те, що наступний Марш у столиці відбудеться 18 лютого.