У Дніпрі під час Маршу за відставку активісти вручили грамоту «народної недовіри» одіозній судді.

Громада Дніпропетровщини взяла участь у всеукраїнській акції «Марш за майбутнє України», ініційованої РУХОМ НОВИХ СИЛ  Михайла Саакашвілі, що відбулася у неділю, 18 березня 2018 року. Попри вкрай несприятливі погодні умови,  захід згуртував близько півтисячі небайдужих містян та мешканців регіону.

Про це повідомила прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Дніпропетровщини

 Учасники маршу разом із автоколоною з кількох десятків автомобілів пройшли центральним проспектом міста, вимагаючи відставки Президента Порошенка та повного змінення системи влади в країні. Протестна хода дійшла до Пам’ятного хреста жертвам голодомору та політичних репресій на привокзальній площі Дніпра, де відбулось Народне Віче.«Порошенко встановлює диктатуру в нашій державі. Інфляція, занепад економіки, зростання тарифів, тотальна корупція, продажні суди, збагачення олігархів при владі – це все складові тоталітарного режиму, проти якого українці вийшли на Майдан і продовжують проливати кров на Сході країни» , - зазначив у своєму виступі координатор Руху Нових сил Дніпропетровщини Анатолій Гайворонський.«За 4 роки «життя по-новому» не проведено жодної реформи, яка б покращила життя українського народу. Досі не покарані очільники режиму Януковича, а також ті, хто розстрілював Небесну сотню. Суди підконтрольні можновладцям і перетворились на інструмент розправи над політичними опонентами Порошенка. Прокуратура слугує інтересам тих, хто при владі. Крим анексовано. Війна триває чотири роки! Молодь масово мігрує за кордон. Фактично в країні відбувається черговий «голодомор», що призводить до зменшення чисельності населення України, влада розбудовує «путінську диктатуру», - відзначив Гайворонський.Символічно, що проведення всеукраїнського маршу протесту співпало з четвертою річницею анексії півострова Крим Росією, а також з днем виборів Президента РФ, які давно перетворилися на пропагандистський фарс замість реального волевиявлення людей.


«Нам потрібне інше майбутнє! Гідність українців не продається! Ми продовжуємо боротьбу, наша мета – зміна системи державної влади в країні. Україна гідна нових політичних еліт. Наша вимога – негайна відставка Порошенка!» - зауважив Гайворонський.

Під час заходу шляхом голосування була прийнята відповідна Резолюція Віче, одностайно підтримана усіма учасниками акції. Документ містить чіткий план дій та завдань на найближчий період.

Насамкінець, за традицією, дніпровські активісти на чолі із координатором РУХУ НОВИХ СИЛ Дніпропетровщини Анатолієм Гайворонським рушили автоколоною «в гості» до одіозної судді Жовтневого районного суду м. Дніпра Наталії  Ткаченко задля вручення їй «Грамоти народної недовіри» за грубе порушення законодавства України.«Наш візит до пані Ткаченко – це вияв непокори і протесту тій системі, що наразі панує в нашій країні, – зазначив Анатолій Гайворонський, - ми прагнемо чесного судочинства і дотримання букви закону, адже Україна – демократична держава з європейськими цінностями!».

Марш за майбутнє і відставку у Дніпрі пройшов мирно, без сутичок та провокацій, порядок та охорону заходу добросовісно забезпечували правоохоронці.

Зазначимо,  що 18 березня у 50 містах України відбувся Марш за відставку Порошенка. У багатьох містах влада чинила опір проведенню мирної акції протесту та вдавалася до відвертих правокацій.
Так у Києві поліція не давала активістам встановити сцену на Майдані Незалежності, а потім викрала авто з обладнанням.
У Харкові поліцейські блокували офіс РУХУ НОВИХ СИЛ, аби запобігти встановленню апаратури на місці проведення мітингу.
У Херсоні влада влаштувала ще одну акцію на місці проведення Віче за відставку Порошенка, а у Миколаєві активістів намагалися заглушити за допомогою комунальної техніки та військового оркестру.
Також вимогу відставки Порошенка підтримала громада Луганщини. Спільний Марш за відставку відбувся у Сєвєродонецьку.
У Запоріжжі Резолюцію щодо відставки Порошенка передали до облради з вимогою розглянути документ на найближчий сесії.