У Дніпрі невідомі облили фарбами офіс РУХУ НОВИХ СИЛ (ФОТО)

У Дніпрі невідомі розмалювали фарбами фасад офісу обласного осередку партії РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі.Були пошкоджені два банери із зображенням партійної символіки політичної сили.

Про це повідомила прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Дніпропетровщини.За словами координатора РУХУ НОВИХ СИЛ  в Дніпропетровській області Анатолія Гайворонського, ймовірніше за все це сталося ввечері 22 березня, після закінчення робочого дня, коли всі офісні працівники пішли по домівках.


«Хто саме вчинив це хуліганство нам невідомо, цим питанням займатимуться правоохоронні органи. Одне зрозуміло – діяльність нашої партії привертає неабияку увагу з боку опонентів. Я вважаю, пошкодження фасадів - це тільки початок, ми не виключаємо, що далі на нас очікують і більш серйозні провокації», - зауважив Анатолій Гайворонській.


Вранці 23 березня, за викликом активістів партійного осередку на місце пригоди прибули співробітники Шевченківського відділу поліції м. Дніпра. Правоохоронці прийняли заяву про повідомлення про злочин, склали протокол огляду, а також опитали працівників офісу.