У ДНІПРІ НА ЗУСТРІЧ З СААКАШВІЛІ ЗІБРАЛОСЯ КІЛЬКА ТИСЯЧ ПРИХИЛЬНИКІВ (ФОТО, ВІДЕО)

На зустріч з Михайлом Саакашвілі у Дніпрі зубралося біля двох тисяч людей. Окрім дніпрян підтримати лідера РУХУ НОВИХ СИЛ приїхали активісти з Харкова та Кривого Рогу. Зрештою виступ Саакашвілі перетворився на неформальне спілкування з прихильниками, яке продовжувалося у одній з міських маршруток і навіть вдома у городян, які запросили Михайла до себе на чай. 

Як зазначив лідер РУХУ НОВИХ СИЛ Дніпропетровщини Олександр Хасапов, дніпряни широ вітали приїзд Михайла Саакашвілі у місто.

«У Дніпрі завжди було багато мислячих людей з вищою освітою. І саме ці люди стануть провідниками змін, на які так чекає Україна. Михайла Саакашвілі дуже щиро вітали у нашому місті. Люди оточили його щильним колом, так що нам довелося стримувати натиск. Зустріч на Європейській площі наочно показала, .яку величезну підтримку має РУХ НОВИХ СИЛ у Дніпропетровській області. І звичайно, це додає наснаги для подальшої роботи. У мене немає сумнівів у тому, що ми зможемо втілити у життя нашу програму. Адже все більше людей розуміють, що вони хочуть жити у демократичній європейській державі без корупції, олігархів і бариг. І саме таку країну прагнуть побудувати наші прихильники і кожен з нас», — наголосив Хасапов. 

Після завершення виступу на Європейській площі, Михайло Саакашвілі вирішив проїхати декілька зупинок звичайною маршруткою і поспілкуватися з людьми. Втім, на цьому спілкування з дніпрянами не завершилося.