У ДМС не змогли пояснити Саакашвілі, чи відмовляли йому насправді у наданні додаткового захисту

Лідер РУХУ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі разом з адвокатами та активістами прийшов до Державної міграційної служби в Києві, щоб з’ясувати, чи дійсно йому було відмовлено у додатковому захисті, адже він не отримував жодного офіційного документу, який би це підтверджував. 

До Саакашвілі вийшов керівник прес-служби ДСМ і повідомив, що голова Міграційної служби перебуває у відрядженні. 

Коментуючи інформацію, яка була розміщена на сайті ДМС вчора про відмову Саакашвілі в додатковому захисті, керівник прес-служби пояснив це тим, що не було дотримано процедуру при поданні документів. «Не було особистого подання документів», - сказав керівник прес-служби.

Він порадив Саакашвілі звертатись із листами до ДМС для того, щоб з’ясувати ситуацію.

«Ми пишемо листи з 11 вересня. Листи не допомагають. Згідно закону ми пішли до територіальної дільниці, юрист, уповноважена людина туди ходила», - заявив Саакашвілі.

Лідер РНС нагадав, що раніше декілька разів генпрокурор Юрій Луценко офіційно заявляв, що Саакашвілі подав на додатковий захист і тому його не можна екстрадувати з України.

«Генпрокурор визнав, що ми все зробили легально. Після цього вчора генпрокурор змінив свою власну заяву – сказав, що мені відмовили», - обурився політик.

Він повідомив, що отримав від ДМС лист, в якому немає жодного слова про відмову. Саакашвілі також продемонстрував журналістам форму відмови і повідомив, що не отримував такого документу.

«Це абсолютне правове свавілля. Таке не робив ні Янукович, ні Кучма, ні Ющенко так ніколи не робив. Це робить тільки діюча влада. Вони брешуть, вони брешуть онлайн. Вони заплутались в своїх показах», - заявив Михайло Саакашвілі.

Він запевнив, що буде продовжувати юридичну процедуру. «Хай не сподівається Порошенко, що я опущу руки», - сказав політик.

Михайло Саакашвілі також нагадав, що створив в Грузії Міграційну службу, де немає бек-офісів, в яких можна давати хабарі, де все знаходиться за склом і людей не тримають на вулиці.

Нагадаємо, Міграційна служба розмістила прес-реліз на своєму сайті, в якому повідомила, що Михайло Саакашвілі подав прохання про отримання статусу біженця з порушеннями. Зокрема, за інформацією ДМС, заява було не встановленого зразка, а також її подавав не особисто Саакашвілі або його законні представники.