У чотирьох активістів РНС проводять обшуки

СБУ продовжує чинити тиск на активістів РУХУ НОВИХ СИЛ - сьогодні проводять обшуки та допитують чотирьох активістів з Києва, повідомляє прес-служба РНС. 

Зокрема, обшуки провели у координаторів Дніпровської районної організації Євгена Лук'янцева, Бориспільської - Ярослава Сарафінюка та активістів Андрія Подзеги і Тараса Охріменка.

«Шукають вдома у активістів якусь зброю, вибухівку, комп’ютери, нотатки, кредитні картки. Звісно ж нічого протиправного не знаходять і забирають хлопців на допити. Очевидно, що йде залякування, на людей здійснюють тиск. В розмовах співробітники СБУ дають натяки, що вони слідкують за активістами та знають хто якою партійною діяльністю займається», - розповідає адвокат Павло Богомазов.

Нагадаємо, вже 5 місяців за гратами перебуває керівник Київського обласного осередку РУХУ НОВИХ СИЛ Северіон Дангадзе за фабрикованою справою про державний переворот. Його затримали 4 грудня одразу після масштабного Маршу за імпічмент Порошенка. Нещодавно обшуки провели у активіста Андрія Котиченка з Черкас під час показу там фільму Михайла Саакашвілі «Україна, якій вдалось» та Олександра Мандича з Києва напередодні акції проти корупції Порошенка біля АПУ.