У Чернівцях невідомі проникли в обласний офіс РУХУ НОВИХ СИЛ

У Чернівцях невідомі особи проникли до офісу обласної організації партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» на вулиці Університетській.

Як зазначають активісти партії, вранці 20 грудня вони виявили вибиті двері і зняте в коридорі скло. На місце пригоди викликали поліцію.

«Було проникнення в партійний офіс РУХУ НОВИХ СИЛ , який знаходиться на вулиці Університетській. Не знаю хто, ми викликали поліцію, будемо чекати на версію слідства з цього приводу. Але попередньо знаємо, що «перелопатили» нашу партійну документацію, було проникнення до системних блоків комп’ютерів. Людина перебувала досить тривалий період в одному з наших кабінетів, де якраз знаходиться наша партійна символіка», — сказав голова обласної організації партії Роман Ванзуряк у коментарі журналісту molbuk.ua.

Він також зазначив, що активісти, які виявили сліди проникнення в офіс, виявили також ретельно вимиту підлогу.

«Яким чином був туди доступ, я не можу сказати. Можу сказати тільки те, що була ретельно вимита підлога. Хтось зайшов, щоб помити підлогу. Напевно хтось дуже любить «Рух нових сил» і нам допомагає», — сказав Ванзуряк.

«Найгірше, що ми можемо очікувати – що нам можуть просто якусь інформацію «загнати» в системні блоки, а потім звинуватити нас у тому, що ми готували якісь провокації», — додав голова обласного осередку РУХУ НОВИХ СИЛ , зазначивши, що в офісі нічого не вкрали.

«Я думаю, що той, хто приходить у партійний офіс, точно не має на меті щось вкрасти. Навіть гроші були, і їх ніхто не чіпав», — сказав він.

Водночас, за словами координатора РУХУ НОВИХ СИЛ у м. Чернівці Ольги Мотуляк, невідомі зловмисники розпакували коробки із новорічними костюмами та подарунками для дітей.

Нагадаємо, що напередодні невідомі поширювали у місті листівки, де містился компроментуюча та викревлена інформація щодо місцевих активістів РУХУ НОВИХ СИЛ.