У Чернігові депутатів міськради закликали звернутися до президента з вимогою відставки (ВІДЕО)

Депутатів Чернігівської міської ради закликали направити звернення про добровільну і негайну відставку президента. Відповідну заяву під час сесійного засідання оголосила в.о. координатора РУХУ НОВИХ СИЛ  Чернігівщини Радислава Марчевська.

 «Від громади надійшло прохання відставки президента.  Президента, який повністю втратив контроль над державою, який повністю втратив довіру людей і будь яку мораль. Під час Віче 18 лютого на Красній площі лише за годину було зібрано 300 підписів за відставку президента. Коли президент приходив до влади він обіцяв: продати власний бізнес, покарати винних у злочині на Майдані, зняти депутатську недоторканність, боротися з корупцією, швидко закінчити війну», - наголосила активіст

Вона зазначила, що в Україні і досі триває війна, гинуть люди, а президент у цей час витрачає півмільйона доларів на тижневу відпустку.

«Натомість сьогодні щодня гинуть солдати, наші з вами громадяни. Сьогодні з шаленою швидкістю збільшується державний борг. Відбуваються безпрецедентні крадіжки державних коштів. І останній цвях президент вбив своїм відпочинком, витративши п'ятсот тисяч долларів за шість діб, під час війни. Аморальність цього вчинку не підлягає обговоренню», - обурилася Радислава Марчевська.

Марчевська передала депутатам текст звернення щодо відставки Петра Порошенка та текст Резолюції, яку ухвалили містяни під час Маршу за майбутнє. РУХ НОВИХ СИЛ вимагатиме включити звернення щодо відставки президента у порядок денний вже наступного засідання міськради.

Також активісти встановили намет біля Чернігівської міської ради і продовжують збирати підписи за Народний імпічмент президента.
Нагадаємо, що активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Херсону підготували проект рішення про звернення міської ради щодо добровільного оголошення заяви про про відставку Прошенка.  Також звернення РУХУ НОВИХ СИЛ з вимогою висловити недовіру чинному президенту зареєстровано в Херсонській облраді.

На Полтавщині активісти вимагають від міського голови  Кременчука Володимира Малецького і депутатів міськради підтримати Резолюцію рішенням сесії і направити відповідне звернення до президента і ВРУ

Раніше  на Прикарпатті учасники Віче у Калуші засудили політику Порошенка і направили до РДА звернення з вимогою підтримати відставку чинного Президента.

23 лютого активісти принесли шини до Вінницької ОДА і провели попереджувальну акцію на підтримку вимоги відставки Порошенка.

22 лютого активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Черкас пікетували міську раду з вимогою до депутатів  висловити недовіру Петру Порошенку і закликати його піти у відставку

Того ж дня активісти пікетували з вимогою відставки Порошенка  Закарпатську ОДА і наполягали на тому, щоб недовіру до Порошенка висловили депутати Закарпатської облради.

Раніше  у Тячеві, що на Закарпатті,  відбулися  громадські протести з вимогою до районної ради скликати позачергову сесію і  висловити недовіру діючому президенту Петру Порошенку та закликати його піти у відставку.

Зазначимо, що 18 лютого понад 100 тисяч людей в різних регіонах України   зібрались на Марш за відставку Порошенка та краще майбутнє України. Учасники акції ухвалили Резолюцію, згідно з якою будуть створені комітети громадянського опору, групи прямої дії, продовжено збір підписів за відставку Порошенка та сформовано команду в тимчасовий парламент і антикризовий уряд, які наведуть порядок в країні.