У Черкасах Марш за відставку став наймасштабнішим з часів Революції Гідності

У Черкасах Марш за відставку Порошенка вийшло біля 3 000 учасників. Цей захід став найбільшим з часів Революції Гідності. Колона людей у супроводі автомобілів крокувала центральною вулицею міста до Соборної площі, де відбулося Народне Віче.

Про це розповів координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Черкащини Сергій Яковенко.

З місця збору учасники маршу вирушили до головної площі міста. Попереду колони їхало шість автомобілів, так само автоколона їхала позаду ходи. На час Маршу за відставку поліція перекрила головну вулицю міста.

«Ми використовували всі можливі засоби, щоби зібрати людей на Марш: роздавали листівки, агітували, давали рекламу на радіо. Багато людей приїхали на акцію з області. Хоча частина людей поїхала на Марш до Києва.», - розповів Сергій Яковенко.На Соборній площі міста для Народного Віче облаштували сцену та встановили символічний дідух для спалювання з надписом «Обіцянки Порошенка». Тут же було встановлено намет для збору підписів за Народний імпічмент.«Під час Віче було дуже багато виступаючих. Ми продовжували, доки не закінчувалось пальне в генераторах. Також, багато людей ставили сої підписи за відставку і більшість з них залишали своє контакти. Після Маршу до нас стали масово приходити люди і про нашу діяльність стало відомо більшості містян», - наголосив Яковенко.Після завершення Віче у місті відбувся автопробіг, у якому взяли участь понад 30 автомобілів. Колона проїхала великим колом спальними районами міста, аби людп, які не вийшли того дня на Марш, не залишились осторонь суспільних подій.


«Треба відзначити, що ми не зустріли жодних перепон ані з боку поліції, ані з боку влади. Наша команда працює ще з часів Краківця і я думаю, що нам все вдалося. Але головне - це величезна підтримка наших громадян, які вийшли на вулицю міста і гучно заявили про свою позицію. У людей справді накипіло і це свідчить про те, що зміни у нашій країні - неминучі. Ми будемо продовжувати нашу боротьбу і зробимо все, щоб не втратити довіру людей», - підсумував Сергій Яковенко.