У Черкасах громадяни звернулися до генпрокурора США, щоб він дав оцінку діям Порошенка

Обурені черкащани зібралися  на Соборній площі міста, де висловили свою позицію стосовно нещодавно опублікованих  "плівок Онищенка", на яких президент Порошенко відверто погоджується вчиняти корупційні дії та отримати хабар від екс-міністра Злочевського, називаючи того "хорошим парнєм". Ініціатором акції виступив РУХ НОВИХ СИЛ Черкащини.

 Перед початком акції люди намалювали на тротуарі гасло: «$ 10 млн Пєте і ти хороший парєнь». Також акція супроводжувалася гучним стуком у імпровізовані барабани. Таким чином активісти виражали гуркіт народного гніву, який викликав по всій Україні вчинок президента.Координатор РУХУ НОВИ СИЛ Сергій Яковенко закликав присутніх писати звернення у місцеві ради всіх рівнів з вимогою висловити недовіру Петру Порошенку.

«Ми маємо інформацію про численні факти порушень та корупційних дій української влади. Це відомо не тільки кожному українцю, а й за межами нашої держави. І генеральна прокуратура до цієї пори не розпочала перевірку щодо цього. Пояснення цьому  тільки одне: наш генпрокурор теж «хорошій парєнь» нашого гаранта. Однак, це не означає, що ми маємо миритися з таким положенням справ!», -обурився Сергій Яковенко.Тому по завершенню акції мітингуючі підписали звернення до Генерального прокурора України та Генпрокурора США з метою дати оцінку цим діям президента та притягнути високопоставленого хабарника до кримінальної відповідальності.Нагадаємо, що 25 квітня відбувається  всеукраїнська акція «Коляхорошийпарень» головна вимога якої - відставка і притягнення до відповідальності Петра Порошенка за участь у корупційних оборудках. Після оприлюднення «плівок Оніщенка» стало відомо, що Міністр Януковича  Злочевський дав  Порошенку 10 млн долларів  хабаря  і 50% прибутку в газовому бізнесі в обмін на спокій від правоохоронців. Злочевського знято з розшуку, а кум Порошенка Луценко закрив усі кримінальні справи проти нього.Вже 24 квітня у Запоріжжі понад 500 громадян  вимагало відставки Петра Порошенка та голови ОДА Костянтина Бриля, якого так само звинувачують у корупційній діяльності.

Наступного дня у Чернігові активісти РУХУ НОВИХ СИЛ запропонували Порошенку віддати свій хабар на лікування онкохворих, якім не видаються безкоштовні ліки.

Також акцію «Коляхорошийпарень» підтримали мешканці міста Краматорськ, що на Донеччині.

На Хмельниччині під час акції громадяни  влаштували флеш-моб і зібрали символічного хабара для президента, аби той пішов у відставку.