У Черкасах депутати міськради аплодували заяві з вимогою відставки Порошенка (ВІДЕО)

У Черкасах координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Сергій Яковенко   звернувся до міських депутатів з вимогою висловити недовіру Петру Порошенку і  вимагати від  ВРУ ухвалити закон про імпічмент.  Відповідну заяву  активів зачитав  з трибуни міської ради.

"Звертаємося до Президента України Петра Порошенка із закликом добровільно оголосити заяву про свою відставку. Звертаємося до Верховної Ради України з проханням невідкладно прийняти Закон України "Про Президента України та порядок припинення його повноважень" та розпочати процедуру розслідування дій Петра Порошенка на посаді Президента України", - йдеться у зверненні, яке вимагають підтримати активісти РУХУ НОВИХ СИЛ.Депутати зустріли заяву РУХУ НОВИХ СИЛ оплесками. Як зазначив Сергій Яковенко, проект рішення про звернення до ВРУ щодо відставки Порошенка, буде поставлений на голосування на наступній сесії міськради.

«Показаво, що депутати проголосували, щоб надати мені слово.  Після численного Маршу за відставку,  вони вже не можуть просто так ігнорувати наші вимоги, побоюються. До наступної сесії наша заява буде подана як проект рішення і пройде через розгляд комісій та буде поставлена на голосування», - зазначив Сергій Яковенко.Під час засідання міської ради активісти РНС влаштували пікет з вимогою відставки Порошенка, а також розгорнули банер з вимогами у сесійній залі.