«ТІТУШКИ» ПОЧАЛИ ПОГРОЖУВАТИ АКТИВІСТАМ РУХУ НОВИХ СИЛ БІЛЯ КОРДОНУ (ФОТО, ВІДЕО)

На пропускний пункт Краковець, де вже зібрались більше 200 активістів на підтримку Саакашвілі, прибуло кілька десятків невідомих осіб у спортивних костюмах. 

Вони зупинились через дорогу від табору, який кілька годин тому розклали активісти з різних областей України, щоб підтримати Михайла Саакашвілі, який завтра перетинатиме кордон. 

Невідомі поводять себе агресивно, погрожують, мають при собі холодну зброю, один навіть намагався напасти з ножем на депутата Івано-Франківської облради, члена Ради партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі» Ольгу Галабалу. 

Депутат повідомила, що ще вчора звернулась до управління поліції у Львівській області. 

«Я особисто написала заяву про те що з Кременчука хочуть приїхати озброєні люди з ціллю робити тут провокації. Нам відомо, що вони організовані за вказівкою влади і провокації робитимуться, виходячи з тої інформації, яка в нас є, Радикальною партією Олега Ляшка. Тобто та інформація, про яку ми говорили вчора поліції, вже сьогодні підтверджується», — зазначила Галабала. 

Провокатори не хочуть спілкуватись з активістами, а ті, які спілкуються, роблять це в грубій формі. 

Деякі представники заявили, що приїхали на екскурсію, однак не змогли надати жодних інших деталей. 

Один з можливих провокаторів також зізнався, що приїхав, щоб виступити проти приїзду Михайла Саакашвілі в Україну. 

Члени Ради партії РУХ НОВИХ СИЛ Ольга Галабала, Юрій Дерев’янко та Давід Сакварелідзе намагались з’ясувати, чи є в цієї групи осіб дозвіл на перебування в прикордонній зоні і які їхні подальші плани. 

Поліцейські виявили у чоловіка, який погрожував активістам, ніж, тобто холодну зброю. Ця людина поводила себе дуже агресивно та неадекватно. 

«Це тітушки Порошенко, які стояли проти Майдану, Порошенко їм сьогодні платить гроші», — заявив Давід Сакварелідзе.