Тимошенко закликала Апеляційний суд залишити в силі рішення судді Цокол, яка відпустила Саакашвілі (ВІДЕО)

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала суддів Апеляційного суду залишити в силі рішення судді Лариси Цокол, яка відпустила лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі, відхиливши клопотання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. 

Про це вона заявила в Апеляційному суді м. Києва, де відбувся розгляд апеляції Генпрокуратури щодо обрання запобіжного заходу лідеру РНС Михайлу Саакашвілі.

Тимошенко заявила про свою підтримку лідера РНС Михайла Саакашвілі.

«Це людина, яка не стала миритися з тим брудом, який відбувається в українській владі. І єдина причина, чого сьогодні його практично в цей суд притягнули і чого проти нього порушили кримінальну справу – це тому, що він сьогодні говорить правду, він доносить до людей істину і він стоїть на позиції України, яка хоче очищення. От за що його сьогодні таким чином репресують», - заявила політик.

За словами Тимошенко, прокуратура просить домашній арешт для Саакашвілі не для того, щоб легше йшло слідство або якимось чином з’ясувати істину.

«Домашній арешт для нього просять для того, що він не мав можливості спілкуватися з людьми. Щоб він не мав можливості об’єднувати людей. Щоб він не мав можливості боротися за те, заради чого дві революції в Україні відбулось і заради чого загинули люди», - зазначила Тимошенко.

Вона додала, що з великою честю бере відповідальність за Президента Грузії Саакашвілі в Україні.

Тимошенко подякувала судді першої інстанції Ларисі Цокол за те, що вона піднялась вище всіх вказівок та замовлень на розправу. «І вона високо підняла честь і довіру до українського правосуддя. І я прошу вас - збережіть рішення першої інстанції і не дайте глумитися над Україною. По вашому рішенню весь світ буде оцінювати, чи є зміни в Україні, чи ні», - звернулась Тимошенко до суддів Апеляційного суду.

Підтримати Михайла Саакашвілі в суд прийшли народні депутати Юрій Дерев’янко, Юлія Тимошенко, Віктор Чумак, Наталія Новак, Віталій Купрій, Ігор Луценко, а також політики Микола Катеринчук і Анатолій Гриценко.

Нагадаємо, в суді першої інстанції 10 народних депутатів подали заяви про взяття на поруки Саакашвілі, зокрема це: Юлія Тимошенко, Юрій Дерев"янко, Олександр Опанасенко, Павло Костенко, Наталія Новак, Віталій Купрій, Іван Крулько, Дмитро Добродомов, Альона Шкрум, Ігор Луценко.Також відповідні заяви подали Анатолій Гриценко та депутат Київської міської ради Юрій Дідовець.

Нагадаємо, 11 грудня 2017 суддя Печерського суду Лариса Цокол відмовила прокурорам у задоволенні клопотання про запобіжний захід у вигляді домашнього арешту Саакашвілі та відпустила його з-під варти.