Тимошенко: Я хочу бути поряд з Міхо 10 вересня (ВІДЕО)

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко поїде 10 вересня в Польщу, щоб підтримати лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі, який збирається повернутись в Україну через пункт пропуску Краковець. 

Про це вона заявила в ефірі телеканалу Newsone. 

«Все, що відбулось з Михайлом Саакашвілі - це приклад того, яка сьогодні система влади існує в країні. Це таке відношення як цар і холоп. Якщо хочу, я холопа зробив громадянином і підписав закон, всупереч Конституції . А якщо хочу, то я забрав у холопа громадянство і підписав всупереч Конституції і закону указ і забрав у людини право жити, залишивши людину між кордонами», - обурилась Тимошенко. 

Лідер «Батьківщини» підкреслила, що вони з Саакашвілі є певними конкурентами, оскільки вони очолюють різні політичні сили, які не є однією політичною командою, проте вона заявила що підтримає Саакашвілі. 

«І тому я обов’язково підтримаю Міхо Саакашвілі особисто», - сказала політик. 

«Я поїду. Він 10 вересня збирається просто мирно спокійно прийти, пред’явити лист, де є обґрунтування, що він має право жити в Україні, навіть якщо його позбавили громадянства», - повідомила Тимошенко. 

Вона вважає, що Саакашвілі має повне право піти в український суд і з’ясувати, чи його чесно позбавили громадянства, чи ні. 

«Я хочу поряд з ним стати, не заважаючи на те, що ми політичні конкуренти для того, щоб показати, що політична конкуренція не може використовувати брудні засоби політичних репресій, які використав діючий Президент по відношенню до Президента Грузії», - заявила Тимошенко. 

Нагадаємо, Президент України позбавив лідера «РУХУ НОВИХ СИЛ» Михайла Саакашвілі українського громадянства. Однак, Саакашвілі заявив, що збирається повернутись в Україну 10 вересня і відстоювати свої права.