Тимошенко: Єдина провина Саакашвілі полягає в тому, що він не став мовчати, коли побачив яка корупція заполонила Україну (ВІДЕО)

Лідер РУХУ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі є реформатором по суті і чесною людиною по духу, тому він не захотів миритись з корупцією в Україні. 

Про це заявила народний депутат, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, яка подала заяву про взяття на поруки лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі в Печерському суді в понеділок.

Вона відзначила, що мільйони українців зараз судять тих високопосадовців, які влаштували терор проти президента Грузії і його родини, проти його команди.

«Цей суд людей не тільки в Україні, але й в усьому світі, буде по відношенню до влади України дуже жорстоким», - заявила Тимошенко.

Вона підкреслила, що Саакашвілі з Грузії приїхав в Україну як друг, щоб допомогти.

«Він багато років стояв на боці України, допомагав Україні, сприяв Україні проходити важкий шлях становлення нашої незалежності. Саакашвілі за 9 років в Грузії зробив ті реформи, про які мріють багато українців», - заявила Тимошенко

Вона вважає, що єдина провина Саакашвілі полягає в тому, що коли він почав працювати і розібрався, що ніхто нічого не хоче в Україні міняти, яка глибинна системна всеохоплююча корупція сьогодні заполонила Україну, він просто не став мовчати. «Тому що він реформатор по суті, по духу чесна людина», - підкреслила лідер «Батьківщини».

Вона закликала суддю не приймати жодного запобіжного заходу Саакашвілі та відпустити його.

Також Тимошенко підкреслила, що повністю відповідає за свою заяву взяти Михайла Саакашвілі на поруки.

Нагадаємо, 10 народних депутатів подали заяви про взяття на поруки Саакашвілі, зокрема це: Юлія Тимошенко, Юрій Дерев’янко, Олександр Опанасенко, Павло Костенко, Наталія Новак, Віталій Купрій, Іван Крулько, Дмитро Добродомов, Альона Шкрум, Ігор Луценко.

Також відповідні заяви подали Анатолій Гриценко та депутат Київської міської ради Юрій Дідовець.