Тернополяни готові об'єднатися заради порятунку України від корупціонерів

Тернополяни підтримали  «Марш за майбутнє»,  якій  по всій країні   ініціювали  громадські діячі та активісти "РУХУ НОВИХ СИЛ".   У  Тернополі біля пам'ятника Івану Франку зібралося біля 1000 містян, які не згідні із діючою олігархічною владою та одноголосно підтримують відставку Президента.

Про це повідомив координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Тернопільщини

"Сьогодні, тут, у серці Тернопіля, ми кидаємо виклик олігархічній корумпованій системі та розпочинаємо пліч-о-пліч з побратимами усіх районів шлях до перемоги. Через чотири роки після втечі Януковича можна стверджувати - влада всіх нас обдурила, а за злочини проти Майдану ніхто не покараний. Корупційні схеми розрослись до небачених масштабів. Українці загнані у злидні і поставлені на межі виживання», - зазначив  координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Тернопільщини Петро Мокрій.

Також Мокрій  озвучив основні вимоги Маршу за відставку Порошенка і закликав до їх негайного виконання.

«Порошенку підконтрольно абсолютно все. Він став гарантом безкарності для олігархів та гарантом збереження корупції. Відправити його у відставку - це не тільки Конституційне право українців, а й їхній громадянський обов'язок. Ми вимагаємо відставки Порошенка, оголошення дострокових президентських виборів та виборів депутатів ВРУ за новим виборчим законом! За своє майбутнє разом і до перемоги!" - наголосив він.

Сформувавши колону, тернополяни вирушили до пам'ятника Героям Небесної сотні та вшанували відданих борців за волю молитвою й хвилиною мовчання. Згодом,  на центральній площі міста усі бажаючі могли висловитись у форматі вільного мікрофону.

«Об'єднавшись сьогодні за спільною метою, люди вкторе висловили свою недовіру теперішній президентській системі та готовність захистити Україну від влади олігархів та корупціонерів!», - підвів підсумок акції Петро Мокрій.