Тернопіль підтримав вимогу відставки Порошенка

У Тернопілі активісти РУХУ НОВИХ СИЛ провели мітинг за відставку Порошенка та обговорили з громадянами корупційні оборудки міського голови та голови ОДА.


Про це повідомив координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Тернопільщини Петро Мокрій.

Він розповів, що місцеву владу у Теронополі контролює нардеп Роман Заставний, завдяки якому свою посаду отримав голова обласної державної адміністрації Степан Барна. І хоча міський голова Сергій Надал не афішує свою лояльність до голови держадміністрації, він створює значної противаги такому стану справ в регіоні.

Як зауважив Петро Мокрій, така кругова порука створює практично ідеальні умови для корупції в регіоні. Так, з грубим порушенням процедури, міськрадою була незаконно відчужена земля під будівлею школи мистецтв. Тепер заклад можуть закрити і маленькі мешканці Тернопіля залишаться без творчого розвитку і виховання. Своє обурення щодо свавілля чинної влади  під час акції висловили батьки та викладачі закладу.

«Обурення викликає те, що наразі корупція відверто і безсовісно пронизує наскрізь всю країну. Раніше ми говорили про багатомільйонні оборудки влади часів Януковича. Теперішня влада не гребує навіть дитячими закладами. В нашому місті мер запросто може дати вказівку перекрити центр міста, аби поставити літній майданчик кафе. Звісно, що такі дії влади були б не припустимими у демократичній цивілізованій країні. поки що ми, на жаль, змушені чинити опір чинній системі», - зазначив Мокрій.

Також на акцію до Тернопіля приїхали активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Чорткова.

Нагадаємо, що 25 квітня відбулась всеукраїнська акція «Коляхорошийпарень» головна вимога якої - відставка і притягнення до відповідальності Петра Порошенка за участь у корупційних оборудках. Після оприлюднення «плівок Оніщенка» стало відомо, що Міністр Януковича Злочевський дав Порошенку 10 млн долларів хабаря і 50% прибутку в газовому бізнесі в обмін на спокій від правоохоронців. Злочевського знято з розшуку, а кум Порошенка Луценко закрив усі кримінальні справи проти нього.
Вже 24 квітня у Запоріжжі понад 500 громадян вимагало відставки Петра Порошенка та голови ОДА Костянтина Бриля, якого так само звинувачують у корупційній діяльності.

Наступного дня у Чернігові активісти РУХУ НОВИХ СИЛ запропонували Порошенку віддати свій хабар на лікування онкохворих, якім не видаються безкоштовні ліки.

Також акцію «Коляхорошийпарень» підтримали мешканці міста Краматорськ, що на Донеччині.

На Хмельниччині під час акції громадяни влаштували флеш-моб і зібрали символічного хабара для президента, аби той пішов у відставку.

У Черкасах активісти РУХУ НОВИХ СИЛ збирали підписи під зверненнями до генерального прокурора України та генерального прокурора.

У Харкові РУХ НОВИХ СИЛ влаштував флеш-моб «Я хороший парень», а на Львівщині у цей день відбувався суд над Олександром Бурцевим та Василем Кацем, яких звинувачують у тому, що вони приїхали зустрічати Михайла Саакашвілі на українсько-польському кордоні 10 вересня 2017 року.

У Чернівцях відбувся автопробіг з вимогою відставки міського голови, губернатора області та президента Петра Порошенка.

У Миколаєві люд и вийшли до ОДА з вимогою відставки Порошенка.

В Ужгороді активісти РУХУ НОВИХ СИЛ провели інформаційний семінар «Вся правда про Президента» під час якого дали роз'яснення щодо подій, зафіксованих на плівках Оніщенка.

В Одесі під час акції за відставку Порошенка відбувся телеміст з лідером РУХУ НОВИХ СИЛ Михайлом Саакашвілі

У Херсоні акцію з вимогою відставки Порошенка провели під будівлею ОДА.