Табір прихильників Саакашвілі в Краковці поповнюється народними депутатами та активістами (ФОТО)

До табору прихильників лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі біля кордону з Польщею приєднується все більше людей, зокрема народні депутати та представники патріотичних демократичних сил. 

В суботу ввечері в таборі перебувають народні депутати від «Самопомочі» Єгор Соболєв та Павло Костенко.

Також до активістів приєднався один з лідерів УНА-УНСО та екс-боєць ЗСУ і «Правого сектора» Ігор Мазур (позивний Тополя).

На контрольно-пропускний пункт Краківець приїхали представники руху "Справедливість" разом зі своїм лідером Валентином Наливайченком, які також збираються зустрічати Михайла Саакашвілі.

«Є на кого опертися Українській демократії. З нами справжні друзі. Незважаючи на тітушню табір розбито. На завтра очікуємо 500 транспортних засобів і 10 тисяч активістів. Нам би ніч простояти. Нас 300», - написав в своєму Facebook керівник Львівського осередку РНС Василь Курій.

Народні депутати Юрій Дерев’янко, Віктор Чумак та Наталія Новак, які були в таборі протягом дня, поїхали в Польщу, щоб зустріти там Михайла Саакашвілі та разом з ним здійснювати перетин кордону.

Нагадаємо, приїзд лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі в пункт пропуску Краковець очікується 10 вересня орієнтовно о 13.00.

Окрім прихильників Саакашвілі до конрдону прибули шість мікроавтобусів осіб у спортивних костюмах, які поводять себе досить агресивно.

Джерела РНС в поліції також повідомили, що вночі може відбутись силовий розгін табору прихильників Саакашвілі.