Свідки розповіли про спробу викрадення Саакашвілі з готелю Фермонт (ВІДЕО)

Свідки вчорашньої спроби викрадення Михайла Саакашвілі розповіли про те, як невідомі з автоматами намагались проникнути в готель Фермонт, інформує прес-служба партії "РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі".  

Свідки повідомили, що до готелю під'їхав білий бус з 7-8 невідомими у військовій формі без впізнавальних знаків.

"Група людей в шоломах, бронежилетах, балаклавах з автоматами рушили до готелю. Ми за ними пішли, почали дзвонити людям, щоб прийшли на допомогу. Біля машини залишився один з зарядженим автоматом. На наші питання «хто вони? З якої структури?» вони нічого не відповідали. Але це були ніякі не інкасатори, як зараз дехто говорить, вони були в повній екіпіровці "- розповідають свідки. 

Вони зазначили, що охорона готелю Фермонту не впустила невідомих вище другого поверху готелю і вони пішли.

«Вони були у формі без якихось знаків. Вони мали пред’явити якийсь протокол, або хоча б відповідати на наші питання. Коли я зайшов в середину, побачив, що начальник охорони їх не пустив, була команда згортатись і вони пішли. Дякуємо охороні готелю, вони дуже мужньо вчинили. Добре що прийшли люди, журналісти і не дали викрасти Саакашвілі». 

Також свідки повідомили, що довкола готелю були люди в цивільному з камерами, які знімали те, що відбувалось. 


Нагадаємо, вчора близько 15 год була спроба викрадення лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі з готелю Фермонт, де він зустрічався з іноземними колегами. На місце миттєво прибули люди та журналісти.