Сумський РНС розпочав співпрацю з «Центром матері та дитини»

Координатор Сумської міської організації партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» Григорій Тимченко відвідав КУ «Центр матері та дитини», поспілкувався з його директоркою та подарував майбутнім мамам новенький дитячий візочок. 

В установі перебувають вагітні жінки та мами з дітьми, які в силу певних обставин не мають, де жити. У центрі вони отримують необхідний для життя мінімум, адже приміщення має кімнати для проживання, душові, пральні машини, кухню. Жінкам надають харчування та, за необхідності,  одяг. Також в установі працює психолог, чия допомога може бути необхідною жінкам, які потрапили в скрутне становище, – пережили насилля в сім’ї, є вимушеними переселенками зі Сходу, не мають родичів, які б могли надати моральну та матеріальну підтримку. Та все ж головною метою працівників закладу є не тимчасова допомога жінкам у біді, а пошук для них роботи або навчання, щоб вони могли надалі самостійно будувати своє майбутнє та майбутнє своїх дітей.

За словами директорки КУ «Центр матері та дитини» Наталі Осадчої, бюджетного фінансування ледь вистачає на функціонування закладу, приміщення потребує ремонту, в основному допомагають волонтери. Та допомогти може кожен і не обов’язково матеріально. Так, у Сумах діє програма наставництва для дітей-сиріт та дітей, які проживають в інтернатах. Кожен бажаючий може пройти кількаденне навчання та супроводжувати дитину у процесах соціалізації, профорієнтації чи навчанні.


«Ми віримо, що допомагати може кожен і для цього необов’язково бути міліонером. Представники КУ «Центр матері та дитини» звернулися за допомогою до нашого осередку партії і ми відкликнулися. Впевнений, що продовжимо співпрацю й надалі», - коментує координатор Сумської міської організації партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» Григорій Тимченко.