Судовий розгляд скарг та позовів Саакашвілі зумисне затягується, - адвокат

Суди діють виключно за вказівками влади і розгляд справ відбувається в порядку визначеному вказівками з верху, саме тому розгляд касації щодо відмови ДМС у додатковому захисті Саакашвілі та скарга на дії ДМС, ДПС та Нацполіції зумисне затягуються. 

Про це заявляє адвокат Михайла Саакашвілі Руслан Чорнолуцький, інформує прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ».

Він нагадав, що 6 лютого захисниками Михайлом Саакашвілі було подано Касаційну скаргу на рішення Окружного адміністративного суду м. Києва та Постанову Київського апеляційного адміністративного суду щодо оскарження протиправних дій Державної міграційної служби України.

«Проте вже пройшло більше місяця, а справу до розгляду ще не призначили», - обурюється Чорнолуцький.

Крім того, 13 лютого представниками Саакашвілі було подано позов до Державної міграційної служби України, Державної прикордонної служби України та Національної поліції щодо оскарження їх протиправних дій, а саме примусового видворення Саакашвілі з України. Справу також не призначено до розгляду.

«За таких обставин, можна дійти висновку, що суди діють виключно за вказівками влади, і розгляд справ відбувається в порядку визначеному вказівками з верху. Слід згадати – коли команді Порошенка потрібно було прискорити розгляд справ по Михайлу, справи призначались до розгляду через п’ять днів, навіть з порушенням строку на повідомлення учасників справи, однак коли владі вигідно ігнорувати судовий процес – справи можна взагалі не призначати», - обурився Чорнолуцький.