Суддя залишила в силі обвинувальний акт проти Сакварелідзе всупереч тому, що йому навіть не була вручена підозра

Суддя Мостиського суду Львівської області залишила в силі обвинувальний акт прокуратури проти Давіда Сакварелідзе, не зважаючи на спотворену і неточну інформацію в ньому, а головне проігнорувавши те, що йому навіть не була вручена підозра у цій справі. 

Таке рішення прйиняв Мостиський суд Львівської області, де сьогодні розглядали сфальшовану справу проти Давіда Сакварелідзе про прорив кордону, повідомляє прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ».

Адвокат Сакварелідзе Валерія Коломієць клопотала про повернення обвинувального акту на доопрацювання, адже його формулювання не встановлює конкретний час, місце і спосіб вчинення злочинів, також і ньому відсутня інформація про такі важливі факти як замінування пропускного пункту Шегині, низка фактів спотворені. Крім того, адвокат акцентувала, що з даного кримінального провадження, по якому Давіду Сакварелідзе пред’явлено обвинувальний акт, йому попередньо не була вручена підозра.

«Є кримінальне провадження в рамках якого особі не було вручено повідомлення про підозру, це порушує Конституцію України та ст.3 ККУ. Виходячи з цього, по факту, Давіда Саквареілдзе навіть не почали притягувати до кримінальної відповідальності. Втім, суддя вирішила, що не треба повертати обвинувальний акт на доопрацювання і що наші аргументи недостатні. Суд навіть не зважив на відсутність підозри в рамках даної кримінальної справи. Ми всі побачили, що в нашій державі особа може бути притягнена до кримінальної відповідальності навіть без належної процедури», - прокоментувала адвокат Валерія Коломієць.

Сам Давід Сакварелідзе зізнається, що рішення очікуване, адже суд діє за вказівками Порошенка та чинної злочинної влади.

«В Україні не можливо знайти людину яка б повірила, що Порошенко довірив б цю справу нейтральній судді, яка б виносила справедливі рішення. Ми будемо свідками імітації суду, адже в тому, що відбувається немає юридичної логіки, є виключно політика. Поки главою держави буде Порошенко, суд прийматиме рішення проти людей. Не надіюсь, що ця суддя зможе витримати тиск з боку АП, але їй прийдеться витримувати і тиск з боку людей. Тому попри все ми будемо мирними акціями домагатись відставки Порошенка і зміни політичних еліт», - відзначив Сакварелідзе.