Суд зобов’язав поліцію розслідувати підробку підписів за фейкову партію-клона РУХУ НОВИХ СИЛ (ДОКУМЕНТ)

Шевченківський районний суд м. Києва зобов'язав поліцію Київської області розслідувати підробку при зборі підписів за створення фейкової партії "Блок Міхеіла Саакашвілі", яку провладні депутати із БПП створили для крадіжки голосів у партії "Рух нових сил Михайла Саакашвілі". 

Про це йдеться в ухвалі Шевченківського районного суду міста Києва.

29 жовтня 2018 року до суду надійшла скарга адвоката Павла Богомазова в інтересах політичної партії РНС на бездіяльність слідчого ГУ НП в Київській області, який не вніс відомості про можливі протиправні дії під час збору підписів за фейкову партію-клон до ЄРДР.

Слідчий суддя Є. Сидоров вважає, що ця скарга підлягає задоволенню.

«Визнати незаконною бездіяльність уповноважених осіб (слідчих) ГУ НП в Київській області….Зобов’язати слідчого ГУ НП в Київській області, або іншу уповноважену особу, невідкладно, але не пізніше 24 годин внести до ЄРДР відомості про вчинення кримінального правопорушення, викладені в заяві Богомазова», - йдеться в ухвалі суду.

Нагадаємо, що поліція Печерського та Шевченківського районів вже неодноразово ігнорували звернення про підробку підписів за фейкову партію, як і Міністерство юстиції, яке і досі відмовляється перевіряти законність збирання підписів.