Суд залишив позов Насірова до Саакашвілі без розгляду

Шевченківський районний суд Києва залишив без розгляду позов Насірова до Саакашвілі щодо захисту честі, гідності і ділової репутації. 

Про це йдеться в ухвалі суду від 13 вересня 2018 року, повідомляє прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі.

По цій справі було відкрито провадження 27 квітня 2016 року. Втім представники позивача не з’являлись на судові засідання і врешті суд ухвалити залишити позовну заяву без розгляду. 

«Михайло Саакашвілі одним із перших ще 11.04.2016 р. публічно викрив протиправну діяльність Р. Насірова на посаді голови Фіскальної служби, виклавши факти протидії Насірова реформуванню Одеської митниці, небажання Насірова вводити електронні програми, тиск на працівників, про його незаконне збагачення та сприяння таким протиправним діям зі сторони Адміністрації Петра Порошенка», - повідомив адвокат Саакашвілі. 

«Насіров намагався довести в Шевченківському суді, що Саакашвілі сказав відносно нього неправду. Але правди ніде діти, вся Україна знає ціну словам та діям Насірова. Тож, мабуть Насіров просто змирився із зіпсованою репутацією та перестав ходити до суду.Такі корупціонери із жахливою репутацією не повинні і близько допускатися до державних справ, та мають відповісти перед українським суспільством за нормами Кримінального процесуального кодексу», - додав адвокат. 

Нагадаємо, тодінішій голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі назвав Насірова злодієм і запропонував прем'єр-міністру Гройсману посадити голову ДФС у в'язницю. Натомість Насіров вирішив захистити свою честь, гідність та ділову репутацію, подав позов, вимагав публічних вибачень та компенсації у розмірі 1 мільйон гривень.