Суд визнав брехнею заяви Антона Геращенка щодо РУХУ НОВИХ СИЛ

Печерський суд задовольнив позов адвокатів РУХУ НОВИХ СИЛ та визнав брехнею інформацію, яку нардеп Антон Геращенко опублікував на своїй сторінці у Фейсбук у період акцій протесту біля Верховної Ради, та зобов'язав її спростувати.

Про це йдеться у рішенні Печерського районного суду міста Києва, повідомляє прес-служба РНС.

Мова йде про публікацію Геращенка від 14 липня 2017 року щодо акції протесту РУХУ НОВИХ СИЛ за зняття депутатської недоторканності біля Верховної Ради. Тоді Геращенко заявив, що активісти отримували гроші за участь у акції, вели себе агресивно і т.д.

Адвокати РУХУ НОВИХ СИЛ подали позов з вимогою визнати такі заяви Геращенка неправдивими та спростувати їх. 

І більш як через рік 13 серпня 2018 року Печерський суд міста Києва визнав недостовірною та такою, що порочить репутацію політичної партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» інформацію, опубліковану Геращенком. Суд зобов’язав Геращенка видалити дану інформацію впродовж 3-ох днів після набуття чинності рішення та спростувати її. 

«Нехай суду знадобився аж рік, але все ж абсурдні, брехливі заяви Антона Геращенка отримали реакцію, і це безумовно перемога. Коли люди виходять на вулиці в боротьбі за свої права, такі як Геращенко цього бояться і починають використовувати різні методи, зокрема дезінформацію. Але спростовуючи її ми доводимо, що все-таки потрібно виходити на акції попри весь супротив та намагання придушити протестний рух, адже справжнє волевиявлення людей не заплямувати жодними, навіть найгучнішими заявами», - відзначив адвокат Павло Богомазов.