Суд відпустив під заставу парамедика Майдану Василя Каця, який був в Шегинях 10 вересня

Галицький райсуд Львова присудив 60 діб арешту з правом внесення застави Президенту асоціації парамедиків Майдану Василю Кацю, який був в пункті пропуску Шегині 10 вересня. 

Спочатку суд встановив розмін застави у 450 тисяч гривень, однак потім сума застави була знижена до 32 тисяч гривень – і Василь Каць вийшов під заставу.

Відомо, що Василя Каця затримали біля станції метро у Києві і відвезли до Львова.

«Мене звинувачують у заведенні громадян в Україну, незаконному перетинанні кордону. Але жодного польського прикордонника я там не бачив», - розповів Каць. 

«Була інформація про замінування кордону, на якому знаходились люди, діти, громадяни інших країн. Також була заява народного депутата Ляшка і радника Авакова про те, щоб всіх розстрілювати», - розповів активіст. 

Член Ради партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» Давід Сакварелідзе розповів, що правоохоронці почали затримувати активістів, замість того, щоб розслідувати справжні злочини. 

«Замість того, щоб Юрій Луценко розслідував справи, коли озброєні люди, радники Авакова та інші клоуни погрожували розстрілом людей на кордоні, коли безпрецедентна кількість тітушек була зібрана під Краковцем для того, щоб розправитись з людьми, і для того там потрібні були медики. Коли злочинним чином зупиняють залізницю, коли тисячу людей зупинили через одну людину. Коли відбулося замінуваня митного переходу Шегині…», - обурився Сакварелідзе. 

Нагадаємо, Василь Каць також є радником голови комітету з питань запобігання корупції Верховної Ради, був в АТО.