Суд відхилив усі клопотання прокурорів і відмовився обрати Сакварелідзе запобіжний захід (ВІДЕО)

Галицький районний суд міста Львова відхилив усі клопотання прокурорів і відмовився обрати члену Ради партії РУХ НОВИХ СИЛ Давіду Сакварелідзе запобіжний захід. 

Прокуратура клопотала у Галицькому райсуді Львова про те, щоб колишньому заступнику генпрокурора, Давиду Сакварелідзе обрали запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання.

Після закінчення суду Сакварелідзе подякував адвокатам, які вели справу на дуже високому професійному рівні. Він також подякував активістам, які прийшли його підтримати, та народним депутатам, які взяли його на поруки.

"Моя перемога недостатня, хоча приємно чути правильне рішення суду. Наші невинуваті друзі все ще знаходяться в СІЗО, які захищали країну в Шегині, на Краковці, в зоні АТО, на Майдані. Боротьба продовжується, ми всі разом переможемо", - підкреслив Сакварелідзе.

Народний депутат Юрій Дерев'янко під час виступу в суді підкреслив, що пишається громадянами України, які в умовах загрози власному життю врятували людей, що знаходились в небезпечній зоні ймовірного вибуху в пункті пропуску Шегині 10 вересня.

"Я пишаюсь тим, що у нас в Україні ще є такі громадяни, які, коли бачать, що хтось виконує злочинні накази, ризикуючи своїм життям і здоров'ям виконали свій громадянський обов'язок і рятували всіх цих людей, які були там", - сказав народний депутат.

Він підкреслив, що ці люди є справжніми героями, так само як і прикордонники, які не стріляли та не чинили жодного спротиву.

Заяву про взяття Давіда Сакварелідзе на поруки підписали народні депутати Юрій Дерев'янко, Павло Костенко, Єгор Соболєв, Альона Шкрум, Іван Крулько, Володимир Парасюк, Світлана Заліщук Сергій Лещенко, Вадим Івченко, Віктор Чумак, Дмитро Добродомов. Більшість з них приїхали у львівський суд, щоб підтримати колишнього заступника генпрокурора.

Нагадаємо, Давіду Сакварелідзе інкримінують те, що він чинив опір працівникам правоохоронних органів та у незаконному переправлені групи осіб через державний кордон України, шляхом усунення перешкод та за попередньою змовою осіб.

При цьому, про який саме державний кордон України йдеться не міг пояснити ані слідчий, ані поняті, що були присутні під час вручення підозри. Один з запрошених свідків був напідпитку, а другий