Суд у справі Саакашвілі перенесли на 22 вересня

Мостиський районний суд оголосив перерву у засідання по справі адміністративного порушення Михайлом Саакашвілі під час перетину кордону до 22 вересня об 11.00. 

Представники Прикордонної служби заявили, що вони діяли згідно з інструкціями, однак щоб надати ці документи, їм потрібно не менше 3 годин. «Ми зацікавлені в тому, щоб закінчити розгляд справи якнайшвидше», - запевнили вони. Прикордонники також повідомили, що в них є документи, які свідчать про те, що під час подій в Шегинях постраждали люди.

Михайло Саакашвілі заявив, що проблема полягає в тому, що ні він, ні сторона захисту не бачили цих документів та не знає, в чому полягає їх суть.

«Ми повинні розглянути ці інструкції, і скасувати інструкції які доводять людей до такого стану», - заявив Саакашвілі.

Прикордонники пообіцяли надати необхідні документи у вівторок, 19 вересня о 9.00.

Нагадаємо, біля Мостиського районного суду, де розглядалась справа про адміністративне правопорушення під час перетину кордону лідером РУХУ НОВИХ СИЛ Михайлом Саакашвілі, зібралось кілька десятків агресивно налаштованих людей, які ймовірно прибули за гроші, щоб дестабілізувати ситуацію.

 Під час засідання Саакашвілі заявив, що жодна людина не перетнула кордон в Шегинях. «Про який прорив кордону можна говорити, коли жодна людина не перетнула кордон? Там де я був, ніхто нікого пальцем не зачепив», - підкреслив Саакашвілі.

Адвокат Саакашвілі Маркіян Галабала попросив долучити до матеріалів справи диск з відеоматеріалами та копію заяви про евакуацію людей з Шегинів.

Галабала також попросив викликати в суд двох свідків у даній справі – народного депутата Юрія Дерев’янка та активіста Семена Кривоноса.

Він також підкреслив, що так зване правопорушення було виявлено 10 вересня, а адміністративний протокол був складений 12 вересня, тобто через дві доби. Хоча протокол має бути складени