Суд розгляне скаргу адвоката на рішення ГПУ про призупинення розслідування справи щодо Саакашвілі

Печерський районний суд Києва 6 квітня розгляне скаргу адвоката Саакашвілі Руслана Чорнолуцького на постанову прокурора ГПУ Ярослава Домбровського про призупинення розслідування виділеної в окреме провадження справи стосовно Михайла Саакашвілі про "гроші Курченка", інформує прес-служба РНС. 

15 березня адвокатом Русланом Чорнолуцьким було подано скаргу на постанову Прокурора ГПУ Домбровського від 06.03.2018 року щодо зупинення кримінального провадження відносно Саакашвілі.

"Протиправність зупинки "нового" кримінального провадження полягає в тому, що ні Саакашвілі, ні його захист не отримували нової підозри і фактично Саакашвілі не є учасником кримінального провадження, в рамках якого, зокрема, був направлений запит до Нідерландів про взяття зразків голосу в нього", - зазначає Чорнолуцький.

Адвокат вважає, що такі дії Генпрокуратури України призведуть до "фактичного закриття" кримінального провадження стосовно Михайла Саакашвілі, на чому і наполягатиме його захист у подальшому.

Нагадаємо, згідно з постановою Генпрокуратури від 6 березня, досудове розслідування у надуманій проти Саакашвілі кримінальній справі зупинено у зв’язку із необхідністю виконання процесуальних дій в межах міжнародного співробітництва. Раніше, 22 лютого, справу стосовно М.Саакашвілі в рамках справи про "гроші Курченка" було виділено в окреме кримінальне провадження.