Суд над Сакварелідзе перенесли на 27 квітня: захист обіцяє пред’явити неспростовні докази фальшування справи

Прокуратура Львівської області «забула» про одного з адвокатів Давіда Сакварелідзе – Павла Богомазова, не надіслала йому відповідних матеріалів справи. Мостиський суд надав можливість Богомазову ознайомитись з матеріалами справи та прийняв рішення про перенесення судового слухання на 27 квітня 14 год. 

Відповідне рішення сьогодні ухвалив Мостиський районний суд Львівської області, повідомляє прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі».

Сьогодні адвокат Павло Богомазов, який захищає права та інтереси Давіда Сакварелідзе заявив про те, що йому, як офіційному захиснику, не надали матеріали справи, яка ведеться проти Сакварелідзе. Він клопотав про отримання матеріалів та перенесення слухання для ознайомлення із ними, що суд задовольнив.

«Не знаємо, чи прокуратура просто забула, чи спеціально, але таким чином обмежується право Давіда Сакварелідзе на захист», - пояснила адвокат Валерія Коломієць.

Адвокати та сам Давід Сакварелідзе запевнили, що мають неспростовні докази того, що начебто потерпілий у справі про перетин кордону дає неправдиві свідчення. Дані докази вони обіцяють оприлюднити на наступному засіданні.

«У нас є докази, що псевдопотерпілого використовують проти мене, він бреше. У нас є відеокадри з лікарні, де його журналісти запитували хто його побив, а він сказав, що не бачив хто його бив. Очевидно, після цього до нього підійшов начальник і сказав звинувачувати у всьому Сакварелідзе Жодна вказівка режиму не вартує брехні, самоприниження. Цим хлопцям потім з цим жити», - зазначив Сакварелідзе

Сьогодні на суді зібрались активісти зі Львова, Івано-Франківська, Кривого Рогу, Одеси, Києва. Сакварелідзе висловив всім вдячність за підтримку.

«Для мене важливо і для мене честь, що люди проїжджають стільки кілометрів, щоб мене підтримати. Заради цього варто боротись і ризикувати», - звернувся до присутніх один з лідерів РНС.

Нагадаємо, Давіду Сакварелідзе інкримінують чотири злочини, скоєні начебто під час повернення Михайла Саакашвілі в Україну 10 вересня на українсько-польському кордоні. Йому був вручений обвинувальний акт, суд вже перейшов до розгляду справи по суті. На минулому засіданні адвокати клопотали про повернення обвинувального акту через низку неточностей в ньому, а також через те, що у даному кримінальному провадженні Сакварелідзе не була вручена підозра.