Степан Хмара на Марші за імпічмент закликав українців нарощувати мирний тиск

Народний депутат кількох скликань, політв’язень Степан Хмара закликав українців нарощувати мирний тиск на цю владу, змусити Порошенка піти і нарешті розблокувати процес змін у державі. 

На цьому наголосив Степан Хмара сьогодні на народному віче на Майдані Незалежності. 

Він зазначив, що люди виходять на акції протесту, адже впевнені, що чинну злодійську владу потрібно змінювати. 

«Ми не просто так виходимо, ми знаємо що потрібно міняти владу, бо вона нечесна і злодійська. Порошенко не виконує свій обов’язок як керівник держави і як гарант Конституції. Він сьогодні є організатором ОЗГ, щоб розблокувати процес поступової мирної зміни влади треба в першу чергу усунути Порошенка, обов’язково. Ми це хочемо зробити мирно. Якщо українці скажуть йому «йди» він буде змушений піти», - заявив Хмара. 

Він розповів про те, що буде відбуватись після того як Порошенко залишить владу. 

«Виконувати обов’язки президента буде не Парубій, а той Голова ВРУ, якого ми на другий день після усунення Порошенка оберем. І коли біля Верховної Ради буде десятки тисяч українців, то ми оберем того, хто гідний цієї посади. Далі буде вирішуватись кадрове питання. Кадрова політика має базуватись на трьох принципах: патріотизм, порядність і професіоналізм, а не на квотному принципі як зараз. Зміни будуть в правоохоронній системі, будуть скасовані псевдореформи, зокрема судова. Ми маємо вимагати прийняти закон про тимчасово окуповані території і визнання Росії агресором, вимагати змін до Держбюджету», - переконаний Степан Хмара. 

Для цього, за його словами, людей на акціях протесту має ставати більше і вони повинні тиснути на владу. 

«Україну треба захистити від зовнішнього ворога, і від внутрішнього – мафії, яку очолює Порошенко. Для цього потрібно нарощувати мирний тиск, виходити публічно висловлювати свою волю. Нам потрібно більше проявляти волю», - наголосив Степан Хмара.