Степан Хмара: Мирними, але наполегливими протестами маємо добиватись порятунку держави від бандитів

Українцям треба нарощувати протестний рух, акції мають проходити по всій Україні. Таким чином український народ має мирно, але наполегливо проявити свою волю і добиватися порятунку держави, а порятунок відбудеться лише за усунення від влади бандитів.

На цьому наголосив народний депутат кількох скликань, політв’язень Степан Хмара на народному віче 4 лютого.

«Сьогоднішня поведінка Порошенка говорить, що дальше терпіти не можна, бо це небезпечно для України. Його недбальство і зловживання службовим становищем може закінчитись ще більшою трагедією і остаточним руйнуванням суверенітету. Ми не можемо допустити цього. Порошенко має піти у відставку добровільно під наполегливою вимогою мільйонів українців, які відчувають свій громадянський обов’язок», - заявив Хмара.

Степан Хмара наголосив, що тільки після відставки Порошенка можна розблокувати систему управління державою і почати наводити конституційний лад в Україні.

«Якщо ми дозволимо досидіти Порошенку до виборів, то забудьте про вибори. Вони не будуть рахувати голоси, вони будуть писати протоколи. Якщо він зараз витирає ноги об Конституцію України, невже він буде дотримуватись законів України під час виборів? Крім того, над Україною нависла страшна небезпека – на сході втілюють план Путіна з руйнування української держави. І Порошенко в змові з Путіном намагається здійснювати цей план», - заявив він.

Хмара звернув увагу, що багато людей побоюються, хто ж буде виконувати обов’язки Президент, якщо Порошенко піде у відставку: «Парубію не можна доручити таку справу, якщо Порошенко складе повноваження, то на другий же день буде переобраний Голову ВРУ з тих небагатьох адекватних депутатів. Тільки тоді можна буде розпочати процес нормальних виборів і формування доброчесних органів місцевого самоврядування. Тільки тоді можна буде приступити до швидких реформ».

Він зауважив, що вимоги українців мають бути чіткі і зрозумілі: «Перше – відставка Порошенка, друге – скасування антиконституційного закону про особливий статус Донбасу, третє - припинити здирство під виглядом тарифів на комунальні послуги та незаконний грабунок країни. Нам треба нарощувати активні заходи, акції мають проходити в різних площинах та на різних територіях. Таким чином український народ має мирно але наполегливо проявити свою волю і добиватися порятунку держави, а порятунок відбудеться лише за умови усунення від влади бандитів".