Спостерігачі ОБСЄ засудили псування партійної символіки РУХУ НОВИХ СИЛ в м. Дніпро

На Дніпропетровщині моніторингова місія Організації з безпеки і співробітництва Європи висловила стурбованість актом вандалізму, в результаті якого було пошкоджено партійну символіку на будівлі офісу РУХУ НОВИХ СИЛ в Дніпрі. Спостерігачі ОБСЄ завітали до регіонального осередку партії, щоби особисто обговорити ситуацію з дотриманням прав людини і свободи волевиявлення в області.

Про це повідомила прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Дніпропетровщини.

«Ми намагаємося всіляко сприяти інформуванню світової спільноти про ситуацію з дотриманням прав людини та гуманітарну ситуацію як у зоні конфлікту на Донбасі, так і по всій території України. Відтак, нас цікавить реальна картина стану справ у регіонах, особливо напередодні та в період передвиборчих кампаній, коли, зазвичай, зростає кількість порушень прав на вільне волевиявлення, свободу слова тощо», - зауважив спостерігач Стівен Дуглас.

На зустрічі активістів РНС Дніпропетровщини зі спостерігачами ОБСЄ обговорювались питання становлення демократичних засад у виборчому процесі в Україні, використання брудних технологій та провокацій з метою дискредитації політичних опонентів. Торкнулись також питань розбудови громадянського суспільства та його впливу на політичні процеси в державі.«Наша бесіда із спостерігачами ОБСЄ виявилася цікавою та змістовною. Ми прагнемо, щоб ситуації, подібні до нашої,  стали неприпустимими в українському політикумі, адже ми будуємо незалежну, демократичну державу, в якій суб’єкти політичного процесу мають поважати позицію опонента і не перешкоджати її вільному висловлюванню та відстоюванню. Якщо сьогоднішня зустріч із представниками спеціальної моніторингової місії в Україні сприятиме розбудові цього процесу - це чудово. Щодо ситуації навколо інциденту із пошкодженням фасаду нашого офісу, інформація про нього обов’язково потрапить на сторінки звітів спостерігачів ОБСЄ, про це нас запевнили іноземні представники », - відзначила активістка РУХУ  НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі Дніпропетровщини Владеліна Маринчук.

Нагадаємо, увагу іноземних представників привернув нещодавній інцидент в результаті якого було залито фарбою  банери із зображенням партійної символіки на фасаді будівлі, в якій розташований офіс регіонального осередку. Це сталося вночі з 22 на 23 березня. Наразі поліція розшукує хуліганів, що вчинили цей акт вандалізму.