СПЕЦСЛУЖБИ НАМАГАЛИСЯ ВСТАНОВИТИ ЗАСОБИ СПОСТЕРЕЖЕННЯ У НОМЕРІ СААКАШВІЛІ (ВІДЕО)

Працівники СБУ намагалися встановити прослуховуючий пристрій та камери відеоспостереження у готельному номері Михайла Саакашвілі в Чернівцях.

Про це лідер РУХУ НОВИХ СИЛ повідомив на своїй сторінці у Фейсбук. 

Почалося все з того, що охоронець завадив особам з характерними валізами зайти у номер Михайла Саакашвілі і тоді вони зайняли номер поверхом нижче. Коли ж охоронці пішли слідом за підозрілими особами, ті втекли, але залишили частину своїх речей. Серед знайденого були дроти, СD-диски, міні-камери для записів та пристрої для прослуховування. 

«В той час як в Україні повно шпигунів і все летить шкереберть, Порошенко займається записами мого приватного життя у готельних номерах. Петре Олексійовичу, вам що нема чого робити? Вам не соромно? Мені гидко за вас, Петре Олексійовичу, мені гидко за ваших СБУ-шників, які не захищають країну. Цими компроматами ви мене не зупините!», — обурився Саакашвілі. 

Він згадав, що за часів свого президентства забороняв вести будь-яке спостереження за приватним життям навіть шпигунів. 

«Коли я був президентом, я забороняв своїм спецслужбам записувати приватне життя, навіть у шпигунів. Був такий випадок, коли мені принесли запис одного ворожого агента з приватною інформацією. І наші спецслужби хотіли це використовувати. Я сказав: «Зараз ви це знищите і ніколи не будете записувати, навіть ворогів, у готельних номерах і спальних кімнатах», — сказав Саакашвілі 

Михайло Саакашвілі також зазначив, що знайдена апаратура колись буде зберігатися у Музеї історії України, як доказ того, чим займалася діюча зараз українська влада і якими засобами тиснула на політичних опонентів.