Соратників Саакашвілі хочуть цинічно депортувати з чотирма "злодіями в законі"

Соратників Саакашвілі - журналіста та двох героїв АТО, які боролись в Грузії з "злодіями в законі", зараз разом з такими "злодіями в законі" хочуть депортувати. В цьому весь цинізм дій влади, якій не подобається боротьба Саакашвілі з корупцією та олігархатом, інформує прес-служба партії "РУХ НОВИХ СИЛ".

Про це заявив лідер "РУХУ НОВИХ СИЛ" в прямому ефірі на NewsOne. 

Він нагадав, що вчора двох героїв АТО- один Мамука Абашидзе, який брав сепаратисиів в полон, інший Вано Надірадзе-герой України викрали. Також захопили журналіста, який три роки акредитований в Україні, працює у одній з кращих грузинських телекомпаній на пострадянському просторі "Руставі-2". 

"Можна відсилати людей коли вони тут порушть закон. А без причини бити людей, надягати на голови мішки, утримувати їх побитих в аеропорті без медичної допомоги неприпустимо.

Колись Порошенко обіцяв, що дасть їм громадянство, а тепер їх висилають тільки через те, що вони пов'язані зі мною. Особливий цинізм в тому що їх , героїв, які боролись в Грузії з злочинцями, зараз разом з такими "крадіями в законі" хочуть відправити", - обурюється політик.

Саакашвілі відзначив, що такі дії влади є реакцією та боротьбу лідера РНС з корупцією і олігархами. 

"Їм не сподобалось, що я підняв питання корупції, олігархату. Я буду піднімати ці питання і надалі. Кого б вони не висилали з країни -ідея все одно переможе. Я громадянин України, мене незаконно позбавили громадянства, але я буду продовжувати боротись за Україну. Я вдячний киянам які зараз стдять в аеропорті Жуляни і протестують", - зазначив Михайло Саакашвілі. 

Крім того, Саакашвілі закликав долучати до завтрашнього віче під Верховною Радою о 12.00. Лідер РНС обіцяє оприлюднити власні політичні плани. Він нагадав, що сьогодні зранку розпочав роботу освтіній проект Boot camp "Політ-спартанці", де тисячі активістів отримуватимуть політичні знання