Соратник Саакашвілі виграв суд з прикордонниками та повертається в Україну

Адвокати незаконно видвореного соратника Саакашвілі Міхеіла Абзіанідзе виграли суд та домоглись скасування заборони на в’їзд йому в Україну. Сьогодні ДМС звернулась до Держприкордонслужби з вказівкою виконати дане рішення. 

Про це повідомив адвокат Павло Богомазов, інформує прес-служба партії РУХ НОВИХ СИЛ.

Адвокати соратника Саакашвілі Міхеіла Абзіанідзе, якого незаконно депортували ще з кількома грузинами у жовтні 2017 року, 11 травня виграли суд, де кілька місяців оскаржували видворення Абзіанідзе. Відповідним рішенням суд скасував заборону на в’їзд Абзіанідзе в Україну на три роки. Сьогодні, за клопотанням адвоката Богомазова, Державна міграційна служба звернулась до прикордонників аби ті вилучили його з бази осіб, яким заборонений в’їзд в Україну. 

«Направлено повідомлення щодо зняття з контролю доручення ГУ ДМС України в м.Києві про заборону подальшого в’їзду в Україну терміном на три роки громадянину Грузії Міхеілу Абзіанідзе», - повідомила ДМС адвокату. 

Павло Богомазов підкреслив, що рішення суду тільки підтверджує незаконність дій щодо соратників лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі, яких у жовтні та листопаді 2017 року незаконно викрали, звіряче побили та примусово відправили до Грузії. За його словами, ці депортації були виключно політично вмотивованими, адже саме в цей час Михайло Саакашвілі та його прихильники виходили на масові акції протесту проти чинної влади та зокрема Президента Порошенка. 

«Суди встановлюють факти незаконних дій збоку державних служб, які виконували вказівки позбуватись близького оточення Михайла Саакашвілі. Безумовно рішення щодо Абзіанідзе це перемога, і це лише вкотре підтверджує беззаконня, до якого вдаються посадовці переслідуючи політичні мотиви», - відзначив Богомазов. 

Щодо інших незаконно депортованих соратників Саакашвілі, серед яких воїни АТО а також журналість Руставі-2 Тамаз Шавшишвілі ще тривають судові слухання.