Соболєв заявив, що поїде зустрічати Саакашвілі, щоб довести, що Україна – це країна вільних і гідних людей (ВІДЕО)


Михайла Саакашвілі позбавили громадянства не через національність чи загрозу національній безпеці України, а тому що його переслідують за принципову позицію.

Про це заявив народний депутат від «Самопомочі» Єгор Соболєв під час виступу з парламентської трибуни 8 вересня.

«Я в ці вихідні, як і багато інших людей не буду разом з рідними. Я поїду на кордон України з Польщею зустрічати Михайла Саакашвілі», - заявив Соболєв.

Він підкреслив, що вся фракція «Самопоміч» виступає за непорушність українських кордонів під час війни за Незалежність. «Я впевнений, у Михайла Саакашвілі така сама позиція», - додав нардеп.

Соболєв переконаний, що Михайла Саакашвілі позбавили громадянства не за те, що він грузин і не за те, що він становить загрозу національній безпеці України.

«Правда про Михайла Саакашвілі полягає в тому, що національність і громадянство тут не до чого. Його переслідуються так само, як переслідують Дмитра Булаха, українця, харків’янина, антикорупційного активіста, якого по-звірячому побили минулого тижня. Його переслідують так само, як українських добровольців , українців, які першими вийшли на захист незалежності, яких зараз прямо на кордоні ганяють аваківці, добре екіпіровані, добре озброєні , без будь-яких прав і причин», - підкреслив народний депутат.

«Вчора Президент України під час звернення до парламенту згадував, як Росія першою атакувала Грузію, і що тоді в Україні не знайшлось мужності і розуміння у топ-посадовців засудити це рішення. Мені хотілось запитати: а що нинішня Україна з ним на чолі робить з Президентом Грузії , який тоді встав проти російської агресії і боровся до кінця?», - заявив голова антикорупційного комітету.

Соболєв підкреслив, що поїде на кордон разом з іншими людьми, щоб показати, що Україна – це не лише країна корумпованих чиновників , які граються з поняттям громадянства. «Україна – це країна вільних і гідних людей», - підсумував свій виступ представник «Самопомочі».

Разом з Єгором Соболєвим до трибуни вийшли народні депутати Віктор Чумак, Сергій Лещенко, Вікторія Войціцька, Наталія Новак, Роман Семенуха та інші.

Вони розгорнули великий плакат з надписом: «Ніхто не може бути самовільно позбавлений права на в’їзд у свою власну країну».

Нагадаємо, Президент України позбавив лідера «РУХУ НОВИХ СИЛ» Михайла Саакашвілі українського громадянства. Однак, Саакашвілі заявив, що збирається повернутись в Україну 10 вересня і відстоювати свої права.