Слободяник вважає відмову у додатковому захисті Саакашвілі реакцією влади на Марш за майбутнє

Сьогоднішнє рішення Київського апеляційного адмінсуду про відмову у наданні Саакашвілі додаткового захисту є реакцією влади на вчорашній Марш за відставку Порошенка. 

Про це заявив член Політради партії РНС Іван Слободяник в ефірі на телеканалі АТР.

«Це політично вмотивовані процеси, як тільки починаються масові рухи – починається реакція влади. Так було коли ми заявили, що не пускатимемо Порошенка на роботу, одразу була спроба заарештувати Саакашвілі. Вчора відновили Марші, і сьогодні маємо таке рішення. Ці суди - це політичні шоу з завідома зрозумілими рішеннями», - зазначив Слободяник.

Він зауважив, що адвокати все ще чекають на відповідь від ДМС України, куди подали скаргу на рішення ДМС у Київській області, яку вже впродовж довгого часу не розглядають.

Слободяник наголосив, що очікувати справедливості від нинішньої судової системи не варто, все залежить від активної позиції народу.

«Будем надіятись на захист народу. Рейтинги соціальних досліджень показують критично низьку довіру до влади, і це буде продовжуватись. Ми - єдина опозиція яка відверто говорить про злочини влади. До цього прикута міжнародна увага, за цим всі спростерігають. Від цього політичного процесу залежить, яким шляхом піде Україна. Або ми підемо шляхом олігархату і побудови мафіозної держави, або повернемось на шлях реформ, демократії, шлях європейський, про який всі мріють», - наголосив Слободяник.

Нагадаємо, сьогодні Київський апеляційний адміністративний суд не задовольнив скаргу адвокатів Михайла Саакашвілі на відмову ДМС в Київській області надавати Саакашвілі статус особи, що потребує додаткового захисту і залишив в силі рішення суду першої інстанції.