Слободяник повідомив про намагання влади зірвати Марш за відставку 18 березня

Влада вже вдається до спроб завадити проведенню Маршу за відставку Порошенка у Києві 18 березня. Під час Маршу на Майдані відбуватиметься також акція пов’язана з річницею анексії Криму, а сам Майдан Незалежності вже забудували конструкціями. 

Про це повідомив член Політради партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» Іван Слободяник в ефірі на Радіо Свобода. 

Слободяник повідомив, що стало відомо про те, що в час Маршу за відставку Порошенка, який відбудеться 18 березня о 12 год на Майдані Незалежності, там також відбуватиметься акція приурочена річниці анексії Криму.

«Ситуація із анексією Криму - трагедія для всієї України, найбільше її переживають кримчани, які хочуть жити в Україні. Ще більша трагедія – це ставлення нашої влади до цієї ситуації. В Україні більше 100 тисяч переселенців, але їх проблемами ніхто не займається, вони самоорганізовуються для їх вирішення, щоб жити в Україні. З іншого боку в Україні немає правильних реформ, не створюється позитивний імідж для того, щоб хотілось в Україні далі жити. Те, що чинить путінська влада в Криму – загрози кримським татарам, заборона протесів та свободи волевиявлення, мало чим відрізняється від того, що відбувається в Україні. Чим дії нинішньої української влади відрізняються від путінської в Криму?», - відзначив Слободяник.

Він повідомив, що за вказівкою з Адміністрації Президента дану акцію призначили проводити на Майдані та дали згоду заставити Майдан конструкціями.

«Влада прекрасно розуміла, що там ми будемо проводити акцію, вони могли поставити конструкції будь-де інше, але це ж робиться спеціальною. Ця акція кримчан необхідна, її треба постійно проводити. У нас немає питань до організаторів цієї акції, ми розуміємо, що вони хочуть доносити свою позицію. Трагедія полягає в тому, що владі наплювати, вони будуть маніпулювати будь-якою позицією, будуть прикриватись святими речима, лиш би не дати людям виходити і висловлювати свою позицію», - обурився він.

«Вимоги нашої акції та акції кримчан взаємопов’язані. В Україні відсутній державний сервіс, як по відношенню до кримських татар і переселенців, так і до українців. Проблему з Кримом може вирішити лише зміна діючої влади, демонтаж системи і побудова нормальної держави», - пояснив Слободяник.