Сергій Соболєв закликав владу не влаштовувати «концерти» навколо Саакашвілі (ВІДЕО)

Народний депутат Сергій Соболєв з трибуни Верховної Ради закликав владу, яка ще три роки тому нахвалювала Саакашвілі не влаштовувати концерти довкола нього, а нардепів не брати участь в цьому. 

Сергій Соболєв нагадав слова Президента Порошенко про Михайла Саакашвілі, які він говорив ще три роки тому.

«Михайло Саакашвілі –це герой, який врятував Грузію від корупції, навів порядок в судах, зробив економічний прорив. Ці слова говорив Петро Порошенко під час представлення Михайла Саакашвілі на посаду глави Одеської ОДА і вручення йому посвідчення громадянина України. Та вам не соромно за все, що тут відбувається?», - наголосив Соболєв.

 Він звернувся до народних депутатів та заявив, що вони стали учасниками «одного театру абсурду».

«Вам не здається, що ви всі є учасниками одного театру абсурду, коли соціологи визначають в країні кого знищувати, а кого підтримувати? Зріс рейтинг одного політика – моментально витягають одні справи, зріс іншого – вже іншого треба зачистити. Хоч раз буде держава жити за законами честі і совісті? При всій повазі до каналу Прямий і до журналістів, скажіть будь ласка, чи заарештовані у нас гроші Януковича і його сина? Це ж канал який прямо був зв’язаний з сином Януковича. Як пройшла ця «здєлка» в Україні? Хто дозволив перевести кошти за цей канал? Хто їздив до Фірташа в Відень напередодні президентських виборів? Фірташа, який сидів в Відні за заяву Федерального бюро розслідувань США через хабарів, в яких він звинувачується за спробу заволодіти індійськими ресурсами!!!», - акцентував нардеп.

Соболєв наголосив, що ніяких політичних справ в Україні не може бути. 

«На цій трибуні стояли інші і доводили, що Луценко, Тимошенко, Ляшко злочинці, зараз ці люди в Москві і в Ростові. Вам не буде соромно, коли ви слухаєте все це і не робите висновків??Є злочин – в суд ведіть, а концерти влаштовувати досить», - заявив нардеп.