Семен Кривонос: Ми будемо стояти під Верховною Радою до перемоги, тобто до виконання всіх вимог (ВІДЕО)

Учасники акції протесту та мешканці наметового містечка під Верховною Радою збираються знаходитись там до виконання усіх своїх вимог. 

Про це заявив керівник Київської організації РУХУ НОВИХ СИЛ Семен Кривонос в ефірі телеканалу ATR.

«Ми будемо стояти до перемоги – поки наші вимоги не будуть виконані владою. Тим більше ці вимоги трохи розширилися. До цих вимог додалась також вимога внесення до Верховної Ради закону про імпічмент Президента», - сказав Кривонос.

Він розповів, що на неділю, 29 жовтня о 12.00 заплановане чергове віче під назвою «Україна майбутнього».

«Минулої неділі на віче зібралось близько 4 тисяч киян, за скромними підрахунками. Цього разу ми очікуємо більшу кількість людей», - зазначив активіст.

Кривонос повідомив, що в наметовому містечку відбуватиметься серія різноманітних освітніх, культурних та інформаційних заходів.

Зокрема, у четвер представник парламенту Нідерландів Сібе Шаап прочитав лекцію щодо антикорупційних реформ та шляху України.

«Ми очікуємо і представників Єровпарламнету, і відомих реформаторів, відомих суспільних діячів. У нас буде насичена програма. Ми будемо чекати 7 листопада, коли розпочнеться сесія Верховної Ради. Будемо очікувати, що все ж таки буде розглянута до кінця і прийнята виборча реформа», - підкреслив представник РУХУ НОВИХ СИЛ.

Він також висловив сподівання, що принципова вимога учасників акції – створення антикорупційного суду – буде виконана. «Вимоги народу України повинні виконуватись», - вважає Кривонос.

Він повідомив, що табір під ВРУ умовно розділений на дві частині – військові, які брали участь в АТО, та громадські активісти.

«Я можу запевнити, ніякого кровопролиття, ніякого повалення конституційного ладу, ніяких силових дій не планується і не буде. І не потрібно нас провокувати і підштовхувати на якісь незрозумілі, незаконні дії. Від нас вони цього не дочекаються», - підкреслив Семен Кривонос.

Нагадаємо, акція протесту під Верховною Радою відбувається з 17 жовтня. Головними вимогами учасників акції є: створення антикорупційного суду, зняття депутатської недоторканності та нове виборче законодавство. Четвертою вимогою активістів стало ухвалення закону про імпічмент Президента.