Щоб подолати бідність в країні, українці мають об'єднатись і знищити олігархічний режим – Слободяник

Український народ, опозиційні сили зараз повинні бути як ніколи єдині і мають зосередитись на знищенні олігархічного режиму. Це потрібно в першу чергу для подолання бідності. 

На цьому наголосив член Політради партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Іван Слободяник під час виступу на акції націоналістів "Сили нації - за Україну без олігархів".

«Я щасливий, що з пробудженням весни все більше і більше прокидається свідомість українців! Важливо, що приходить усвідомлення того, що найбільші українські гниди – це олігархат. З перших днів наших протестів з націоналістами ми були пліч-о-пліч. З хлопцями з УНА-УНСО, Нацкорпусом при блокуванні Парламенту і під судом Насірова. Зараз ми повинні бути як ніколи єдині, тільки так ми досягаємо великих результатів», - наголосив Слободяник. 

Він заявив, що українці мають зосередитись знищенні олігархічного режиму, в першу чергу, для подолання бідності в Україні. 

«Ми повинні сконцентруватися на знищені олігархічного режиму! Ми вимагаємо зміни політичної системи, щоб громадяни України, а не їх олігархічні представники були у Парламенті. Для цього необхідно ухвалення Закону про Імпічмент, новий Закон про вибори, Закон про Антикорупційний суд, скасувати депутатську недоторканості та ще багато іншого. Ключова причина чому це потрібно зробити – подолання бідності, оскільки українська гідність може бути піднесена тільки тоді, коли вона буде в добробуті», - заявив Слободяник. 

Він переконаний, що в Україні до влади мають прийти представники середнього класу. 

«Ми маємо побудувати державу "середнього класу", щоб українці масово не виїжджали за кордон на заробітки, щоб у нас була якісна освіта тут в Україні, щоб у нас були прекрасні дороги, щоб наші літаки були не в одиничних екземплярах, а в масовому виробництві. Я абсолютно переконаний - ми здатні на це! Ми велика нація! Ми великий народ! Але це потрібно зробити починаючи з вигнання самого головного бариги Порошенка! І так само, як народ розібрав конструкції на Майдані, які не давали нам можливість збиратися, так само ми розберемо цю гнилу систему», - переконаний Слободяник.