Щоб домогтися змін, українці повинні припинити голосувати шлунком - координатор РНС Дніпропетровщини

Щоб домогтися змін, українці повинні припинити голосувати шлунком - координатор РНС Дніпропетровщини

- Зміни в країні можливі тільки за умови зміни  свідомості українського народу.  Наразі всі ми є заручниками системи, в якій олігархи і нечисті на руку товстосуми купують  людей гречкою задля потрапляння у владу.

Про це заявив координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Дніпропетровщини Анатолій Гайворонський, коментуючи вибори в ОТГ, які відбулися в області наприкінці квітня.

-Чергові вибори в ОТГ на Дніпропетровщині довели, що технологія  підкупу виборців спроможна та ефективна. Результати волевиявлення наочно демонструють перемогу системи. В такій ситуації нівелюється сенс політичної боротьби, адже, по суті, виграють ті, в кого більше фінансового ресурсу, себто партії, за якими стоять олігархічні структури. І це замкнене коло, вирватися з якого можна лише єдиним шляхом – голосувати відповідально, приводити до влади нових ефективних лідерів, які зацікавлені у розвитку України, - закликав Гайворонський.Координатор області наголосив, що українцям час припинити «голосувати шлунками» і зрештою, проявити громадянську свідомість.

-  Українці дедалі біднішають, а, які відомо,  злиденним народом дуже легко керувати. Я не засуджую тих, хто ковтає цей «гачок» і продає свій голос, свій шанс на зміни, своє майбутнє. Але і не втомлюся повторювати - зміни в країні розпочнуться лише тоді, коли українці зрозуміють цінність власного голосу, коли він вартуватиме більше кілограма гречки. Ми повинні перестати  голосувати шлунками і увімкнути розум. Свідомість, гідність та воля зрештою перемагають!, - підсумував Гайворонський.

Нагадаємо, що 29 квітня 2018 року на Дніпропетровщині відбулися вибори до ОТГ. За даними ЦВК, в них взяли участь місцеві організації 30 політичних партій. Вдаючись до застосування адмінресурсу, влада намагалася всіляко перешкоджати реєстрації кандидатів від РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі на виборах до Перещепинської ОТГ.  Домогтися реєстрації партійних списків РНС вдалося через дві судові інстанції: Дніпропетровський окружний адміністративний суд та Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд. Таким чином агітаційна кампанія РУХУ НОВИХ СИЛ розпочалася із значним запізненням.