Ще одного грузинського журналіста можуть залишити без посвідки на проживання

Як повідомив журналіст компанії «Руставі-2» Зураб Хвістані, 31 серпня він звернувся до Державної міграційної служби м. Києва за продовженням йому посвідки на проживання в Україні. Разом із необхідними документами він подав у тому числі й подання від Міністерства інформаційної політики з рекомендацією подовжити дозвіл на перебування Зураба в Україні. Проте до цього часу жодної письмової відповіді від ДМС журналіст так і не отримав. Проте в усній розмові Хвістані повідомили, що найімовірніше у посвідці йому буде відмовлено. 

Вчора журналіст написав заяву до ДМС з проханням надати письмову відповідь щодо ситуації з його перебуванням в Україні.

Зураб Хвістані каже, що пов’язує проблеми з отриманням посвідки з політичними мотивами: «Я не приховую, що є прихильником Михайла Саакашвілі, проте в першу чергу я кореспондент телеканалу «Руставі-2», офіційно акредитований для роботи в Україні. І де б я не знаходився – на пункті пропуску Шегіні чи під Верховною Радою, я виконував свої професійні обов’язки журналіста. Тому така ситуація з посвідкою мене відверто дивує і я сподіваюсь, що ця ситуація вирішиться найближчим часом».

Нагадаємо, вчора стало відомо, що ДМС не продовжило подсвідку на проживання в Україні оператору київського бюро грузинського телеканалу Руставі-2 Тамазу Шавшишвілі.