Сакварелідзе закликав малий і середній бізнес боротись з олігархами за своє майбутнє

Один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ Давід Сакварелідзе закликав представників малого і середнього бізнесу долучитись до боротьби з олігархами, підтримати своє майбутнє та вберегти свій бізнес, який чинна влада намагається знищити. 

Про це заявив Давід Сакварелідзе в інтерв’ю на Ліга.нет, повідомляє прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ.

Сакварелідзе наголосив, що завдяки клептократичному фінансовому і адміністративному ресурсу, люди при владі, які тримають в заручниках країну займаються «гвалтуванням» виборців, залякують опонентів та представників малого і середнього бізнесу.

«Вони видавлюють з політичного простору або залякують опонентів. Цих людей не турбує власна репутація, вони кажуть, що репутація має хивлювати Давіда, Шабуніна, іншого активіста, тому що це єдине, що в цих активістів є. В активістів немає центральних телеканалів та мільйонів. Ці люди переконані, що куплять виборців, «впарять» того політика, якого їм вигідно, що залякають малий і середній бізнес», - відзначив політик.

Давід Сакварелідзе звернувся до представників малого і середнього бізнесу: «Якщо ви зараз не підтримаєте середній клас, самих себе, не підтримаєте власне майбутнє, його просто вкрадуть, вкрадуть ваш бізнес, вашу перспективу. Зараз є реальний шанс середньому класу перемогти у олігархів». 

Він нагадав історію з «Новою Поштою», на яку чинився тиск з боку влади перед Маршами за відставку Порошенка. 

«В Результаті втручання СБУ з «Нової Пошти» вилучили кількатисячний тираж листівок і газет, які ми відправляли в регіони для запрошення на Марш за відставку Порошенка. Якйсь СБУшник подзвонив в Нову Пошту і там піддались і закрили очі на все. Але коли система напала на них – вони почали обурюватись. Якщо будуть дозволяти себе «гвалтувати», тоді влада піде ще далі, і ніякого бізнесу взагалі не буде», - заявив Сакварелідзе.