Сакварелідзе: Влада обіцяла посадити Януковича, а посадила Саакашвілі

Генпрокурор Луценко, зрадник двох Майданів повинен негайно звільнити Михайла Саакашвілі - борця з корупцією та олігархами.

На цьому наголосив член ради партії "РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі" Давид Сакварелідзе на віче на Майдані Незаллежності.

"До чого ми докотились? Люди, яких ми привели до влади саджають людей, які ризикували життям заради України. Вони обіцяли посадити Януковича, злочинців, які розстрілювали Небесну сотню, а посадили кого? Посадили Саакашвілі! Ми не віримо барижним судам, зраднику Майданів Луценку, він не має маорального права саджати Саакашвілі - симовала боротьби з коропцією. Вимагаємо негайно звільнити Михайла Саакашвілі", - заявив Сакварелідзе.

Він відзначив: те, що сьогодні на Марш за імпічмент зібралось так багато людей початком великої перемоги.

"Це початок наої великої перемоги, Порошенку знесло дах. Навіть якщо нас всіх пересаджають, сюди прийдуть мільйони українців. Ми не допустимо, щоб у нас крали наше майбутнє, надію, наших героїв, ми не допустимо, щоб молодь виїжджала з України на заробітки. У них не вийде занурити Україну в пітьму", - наголосив Сакварелідзе.

Давид Сакварелідзе закликав людей після вічей йти до слідчого ізолятора СБУ на Аскольдовому провулку 3А та підтримати Саакашвілі.